11

Kwi

Uwaga, otwiera się!

Nowe i wszystko na to wskazuje, świetne miejsce w Warszawie. Lokalizacja? Nasza rodzima Rue Saint Honore, czyli… Mokotowska ;))). Już 16 kwietnia, czyli w najbliższy poniedziałek swe całkiem realne podwoje otworzy marka Hi-End Design. A ponieważ ma dobre serce, przygarnia pod dach swoich przyjaciół – między innymi torebki Raramodo i biżuterię Agaty Bieleń. Do tej pory ubrania i dodatki Hi-End można było znaleźć między innymi w internetowym butiku Full Of Style, z którego pochodzą poniższe zdjęcia. Zamieszczam je nie bez powodu. Jestem ogromnie dumna za każdym razem, gdy widzę tę modelkę, ponieważ przyczyniłam się w kilku (jeśli nie kilkunastu) procentach do jej wyboru na twarz (i ciało) Full of Style. Ale to tak przy okazji, ostatnio cholernie modna jest autopromocja, więc muszę nadążać, sami rozumiecie ;).
Wracając do butiku stacjonarnego, dokładny adres to Mokotowska 7/14 (klatka nr 2 w podwórzu), od przyszłego poniedziałku można go odwiedzać od godziny 12. A w asortymencie, oprócz wspomnianych, Roboty Ręczne, Magda Barcik .illustration & handmade, Oko Kolektyw, Ali’s MakeUp oraz… niespodzianki. Nie pytajcie, jakie, bo nie mam pojęcia :). Ale z pewnością warto to sprawdzić.
Raramodo:Kołnierzyki projektu Agaty Bieleń:Zdjęcia: Full of Style, Raramodo, Agata Bieleń.

7 myśli nt. „Uwaga, otwiera się!

Dodaj komentarz
 1. Gość: MK, 212-87-13-69.sds.uw.edu.pl

  Harel, ostatnie zdjęcie pochodzi z Love aesthetics, niemożliwe by Ivania i ten nowy butik miały jednakową gałąź, znalezioną na placu w Brukseli.

  Odpowiedz
   
 2. Gość: Monika H-E, 89-78-86-5.dynamic.chello.pl

  Gałąź mamy identyczną, ale wieszaki inne :). Wszystko do sprawdzenia od poniedziałku.

  Odpowiedz
   
 3. Gość: Marzena S, 124-dzi-30.acn.waw.pl

  No spodziewajcie się mnie tam na pewno.
  Zainspirowana kolekcją Hi-End’owych dzieł prezentowanych na znajomej z pracy nabyłam niedawno białą tunikę i tak ją uwielbiam, że na pewno na niej się nie skończy!

  Odpowiedz
   

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *