6

Cze

Miejskość

Wiem, że jeszcze nie czas na jesień, ale nic nie poradzę na to, że w modzie trwa ona od lutego (nie martwmy się jednak, pod koniec września zacznie się wiosna!). Prezentacje jesiennych kolekcji trwają i, szczerze mówiąc, trudno mi się powstrzymać przed publikowaniem niektórych materiałów. Zwłaszcza gdy są tak piękne jak ostatnia, warszawska sesja marki Tatuum. Poranne światło, przyjemne ciuchy, a w tle miasto. I to żaden Nowy Jork czy Paryż, ale Warszawa właśnie. Nigdy nie krytykowałam polskich marek za to, że organizują sesje zdjęciowe za granicą. Wręcz przeciwnie. Super, że są takie możliwości. Jednak po obejrzeniu poniższych zdjęć mam ochotę rzucić zdanie prawdziwe, choć wyświechtane: „Cudze chwalicie, swego nie znacie”.
P.S. Więcej zdjęć znajdziecie na Facebooku Harel, a w przyszłości, gdy pisać będę bardziej szczegółowo o jesiennej odsłonie Tatuum, także tutaj.

 

 

 

 

 

 

 

Fot. Marek Straszewski

11 myśli nt. „Miejskość

Dodaj komentarz
 1. Gość: kelly, 108-111.echostar.pl

  Już jakiś czas temu „na nowo odkryłam” Tatuum – sklep, który gdzieś kiedyś się pojawił, ale potem przestał mnie interesować… Ostatnio przeżywałam w przymierzalni skrajne emocje, bo zakochałam się w sukience, która niestety, była za mała. I akurat w takim miejscu, że nawet ścisła dieta by raczej nie pomogła.. ;) Przeglądałam już zdjęcia na FB i wyczekuję kolekcji w sklepach, naprawdę ciekawie się zapowiada! Za polskie miasto też mają plus. Chociaż pewnie letnie katalogi ciężko realizować w Polsce, kiedy za oknem deszcz/snieg/wiatr… ;)

  Odpowiedz
   
 2. Gość: krawcowa, cdb177.neoplus.adsl.tpnet.pl

  No tak… z braku pomysłu PRZESTERUJEMY w PS zdjęcia i jakoś pójdzie…..
  Zdjęli Yellow , dodali magenta i już jest „inaczej”… brak pomysłu.

  Odpowiedz
   
 3. Gość: , 89-78-203-72.dynamic.chello.pl

  tatuum przeżywa rebranding, uważam, że słusznie. Ale powinni znaleźć własne tory, a nie kopiować.

  annkie-company.blogspot.com/

  Odpowiedz
   
 4. Gość: SzpIlka mama, 212.127.64.*

  Bardzo podobają mi sie te stylizacje, na pewno skorzystam, zapraszam rownież na mój blog: mama-na-szpilkach.blogspot.com/

  Odpowiedz
   
 5. Gość: Alex, c-24-61-199-237.hsd1.nh.comcast.net

  To jest sesja zdjęciowa? Chyba żarty sobie robicie, dawno nie widziałem takiego badziewia. Wstydziłbym się publikować takie gnioty.

  Odpowiedz
   

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *