7

Lip

Mi Momento

Pośród wyrastających jak grzyby po deszczu klubów zakupowych Mi Momento jest miejscem zaskakująco i przyjemnie kameralnym. Niewielki asortyment został zrehabilitowany starannym doborem marek i towarów. Oferta jest płynna, zmienia się co kilka dni. Jeszcze niedawno można było złapać Conversy tańsze o jakieś czterdzieści procent, niedługo pojawi się Pandora (którą można lubić lub nie, ale genialny pomysł na uzależnienie od siebie klientek trzeba docenić). Obecnie kuszą kultowe koszulki Amplified (choć zniżka 5% jest raczej wkurzająca niż atrakcyjna, ale ponieważ zdarzają się przeceny 50%, udam, że tego nie widzę, he he).
Co więcej, osobna część sklepu poświęcona została markom polskim. To zawsze będę doceniać i zawsze będę tu dawać znać o takich przedsięwzięciach. Aktualnie możemy tam znaleźć między innymi ultra kobiecą Natalię Siebułę (pastelowa kolekcja Aurora), Magdę Hasiak (którą niedawno się tu zachwycałam przy okazji kolekcji wiosennej, teraz w Mi Momento nastało lato – cóż za kreatywna kobieta!) i Cookie (seksi!!!).
Co dla mnie niezwykle istotne, nie trzeba się logować, by dostać się na stronę. Więc oglądać możemy anonimowo, bez zobowiązań i ryzyka, że nasza skrzynka mailowa zostanie zapchana newsletterami. Jeśli już zdecydujemy się na zakupy, warto zwrócić uwagę na jedną rzecz. Dość często wysyłka towaru następuje nawet do trzech tygodni po zakończeniu kampanii. Na szczęście polskich kolekcji to nie dotyczy. Uff…

4 myśli nt. „Mi Momento

Dodaj komentarz
 1. Gość: milka, afgm59.neoplus.adsl.tpnet.pl

  fajnie, ze można zobaczc cos bez zalogowania. czekam na pandore.

  Odpowiedz
   
 2. Gość: Fashion Split Personality, host892521235.ame.3s.pl

  Nie znałam, ale chętnie będę tam zaglądać. Chociaż nie jest to dobra wiadomość dla mojego portfela ;-))

  Odpowiedz
   
 3. Gość: linka1, 217.153.109.22*

  Koszulki Amplified są po 115zł w intymna.pl, ale chyba jest to starsza kolekcja:)

  Odpowiedz
   

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *