6

Wrz

Showroom się rozkręca!

Pamiętacie, jak pisałam o Showroomie? Od tamtego czasu sporo się zmieniło – wiadomo, że na plus. Przede wszystkim otworzył swe wirtualne wrota na szeroko pojętą tak zwaną zagranicę. I to jest piękne. Kiedyś z utęsknieniem spoglądaliśmy na modę zachodnią (zresztą nie ma się czego wstydzić, wciąż spoglądamy). A teraz Zachód (Wschód zresztą też) może sprowadzać sobie nasze rodzime projekty, które w ogromnej części w niczym ichniejszym nie ustępują. Wystarczy konto Paypal i odrobina cierpliwości w oczekiwaniu na przesyłkę. Myślę, że to świetna wiadomość także dla rodaków mieszkających zagranicą. Już straciłam rachubę, ile różnych polskich rzeczy wysyłałam swego czasu do znajomych rozsianych po całym świecie, bo z projektantami żadnego kontaktu wirtualnego nie było. Świetnie, że to się zmienia.

 

Dobra wiadomość czeka także na twórców wystawiających swoje projekty w sklepie. Nie muszą sami ogarniać kwestii wysyłki za granicę. Kurier Showroomu stawi się pod Waszymi drzwiami, by odebrać paczkę. Nie musicie się martwić o nic więcej.

 

Ponadto ruszyła odświeżona wersja showroomowego bloga. Niedawny wpis o latach osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych rozbroił mnie kompletnie. Grają na sentymentach – dobrze wiedzą, co robią. Ech…

 

Poniżej kilka rzeczy z aktualnej oferty Showroomu. Od góry: Klu, I.con, Hold Me Tights, Bagasz, Wiola Wołczyńska, Aga Prus.

 

A przy okazji polecam gorąco wywiad z Jaśkiem Staszem i Michałem Judą – sprawcami całego zamieszania.

 

bluza, tunika, klu

 

spódnica, biała, do kolan

 

rajstopy we wzory, nogi, białe rajstopy, hold me tights

 

bagasz, torba, duża torba, czarna torba

 

Wiola Wołczyńska, sukienka, szara sukienka, sukienka oversize

 

buty, szpilki, czarne szpilki, Aga Prus, pantofle

2 myśli nt. „Showroom się rozkręca!

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *