19

Paź

Picto!

Zbieram się do tego wpisu już od kilku dni. Ale może nawet dobrze się składa, że padło na dziś. Bo im dłużej przyglądam się tym zdjęciom, tym bardziej mi się podobają. W roli głównej występują produkcje Basi Chrabołowskiej, założycielki marki B Sides (pisałam o niej tutaj). Produkcje w odsłonie jesiennej, zebrane pod wspólną nazwą Picto (skąd nazwa, pisałam z kolei tutaj). W poniedziałek w warszawskiej Modernie odbyła się prezentacja poniższych zdjęć. Format był, rzecz jasna, znacznie większy, a tłum gości nieco utrudniał dokładne oględziny (choć uroczy był to tłum i bez niego sobie imprezy nie wyobrażam). Pośród tłumu stała skromna osoba autorki dzianin, spowita w jedną z tychże – będąca tym samym najlepszą swoją modelką. Spotkałam Basię może trzy razy w życiu i za każdym razem miała na sobie swój projekt. Czy muszę dodawać, że za każdym razem wyglądała tak przekonująco, że machinalnie sięgałam do portfela, by kupić sobie dokładnie to samo (choć nie zawsze były ku temu sprzyjające warunki)? Nie inaczej stało się tym razem.
Jeśli chodzi o samą sesję, czy muszę cokolwiek pisać? Coraz częściej, gdy mam okazję prezentować tu fantastyczne zdjęcia, stwierdzam, że one się same opiszą (czy też obronią). Że moja osoba jest w tym zbędna. Może tylko jedno skojarzenie fantastycznego Feco, które oszczędnym ażurom w nowoczesnej formie nada nieco humoru (żałuję, że to nie ja na to wpadłam!). Marysiu!!!


B Sides Picto


B Sides Picto


B Sides Picto


B Sides Picto


B Sides Picto


B Sides Picto


B Sides Picto


zdjęcia: Jacek Kołodziejski
modelki: Marzena Pokrzywińska, Dominika Zięba (Dodo)/D’Vision
produkcja: Sara Marcysiak

włosy: Kasia Zalewska
makijaż: Paweł Bik
miejsce: Syreni Śpiew
6 myśli nt. „Picto!

Dodaj komentarz
  1. feco_d

    Komentarz o Marysi pojawić się musiał, bo jakoś bardzo retro ta kolekcja mi się kojarzy, mimo oszczędności formy i materiałów. Ot, taki minimalizm a la lata 70. A rudą panią modelką ciągle jestem zauroczony :D

    Odpowiedz
     

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *