20

Lut

Canada S/S 2013

Wiele do napisania nie mam, bo wypisałam się już wcześniej. Nenukko. Marka fantastyczna i rozwijająca się w jedynym słusznym kierunku. Jeśli miałabym jakieś zastrzeżenia, to tylko (i aż) do używanych materiałów. Zbyt często projektantki stawiają na surowce sztuczne, co z daleka lub na zdjęciach prezentuje się przepięknie, ale przy ciele bywa szorstkie i mało przyjazne. Choć z drugiej strony rozumiem, że techniczny efekt nie byłby możliwy przy użyciu ekologicznej bawełny chociażby. Więc nie czepiam się, zwracam tylko delikatną uwagę. Zwłaszcza że sama jestem szczęśliwą posiadaczką wielgachnego t-shirtu z linii basic i nic nie drapie ani nie szczypie.

Najnowsza kolekcja Canada doczekała się kolejnych odsłon. Twarzą kampanii została Kamilla Baar i wpisuje się w klimat idealnie. A ostatnio został wydany lookbook, który udowadnia poza wszystkim, że różowe końcówki włosów oraz trampki w tym samym kolorze nie muszą kojarzyć się z… sami sobie dopowiedzcie, z kim Wam się to kojarzy.

Nenukko Canada

Nenukko Canada

Nenukko Canada

Nenukko Canada

Fot: Przemek Dzienis
Fryzura: Olga Belka dla Jaga Hupało Born to Create
Makijaż: Aleksandra Foka Przyłuska
Retusz: Przemek Brzoskowski

Nenukko

Nenukko

Nenukko

Nenukko

Nenukko

Nenukko

Nenukko

Nenukko

Nenukko

Nenukko

Nenukko

Nenukko

Nenukko

foto: Przemek Dzienis
Projekt fryzur: Jaga Hupało
Stylizacja włosów: Alan Dąbrowski dla Jaga Hupało Born To Create
make up: Aleksandra Foka Przyłuska
modelka: Klaudyna Horniczak/ GAGAMODELS

A na koniec wisienka na torcie. Torba Bao, dostępna od marca. Na pierwszym miejscu mojej wiosennej listy życzeń. Bezpretensjonalna, funkcjonalna i bezpłciowa w najlepszym tego słowa znaczeniu.

Nenukko torba Bao

5 myśli nt. „Canada S/S 2013

Dodaj komentarz
 1. kelly

  Piękna sesja promocyjna i bardzo dobry lookbook. Kolejny raz nenukko dokonało trafnego wyboru w doborze ekipy do zdjęć. Kocham za konsekwencję, chociaż to zupełnie nie mój styl. :)

  Odpowiedz
   
 2. Jag

  Pani Aktorka pasuje jak ulał, jak to zwykł mawiać mój dziadek (mówił rzecz jasna o filmie, ale tutaj ta sentencyjka pasuje idealnie). Mam prośbę do blogerki, aby nie epatowała fajnymi torbami na blogu, bo znowu będę musiała kupić :)

  Odpowiedz
   
 3. aleksandra

  Kamila Baar – miłe zaskoczenie! Chociaż ją lubię jako aktorkę nie śledzę jej poczynań w innych branżach, a tu proszę: bardzo dobra sesja i fajna współpraca :)

  Odpowiedz
   

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *