21

Lut

Muji – przeprowadzka

Dziś krótko. Myślę, że to świetna wiadomość, nie tylko dla warszawiaków. Muji przenosi się w samo serce miasta i będzie umiejscowione zaraz obok COSa, czyli na Mysiej 3. Koniec wypraw do Arkadii, koniec pielgrzymowania w tłumie. Wreszcie lokalizacja najbardziej typowa dla tej sieci. Z przyjemnością będzie się tam wpadać przypadkiem. Otwarcie nowego miejsca planowane jest w drugiej połowie marca (to w Arkadii zamyka się 22 lutego), więc idealnie wraz z nadejściem wiosny.

Jak wygląda wiosenna kolekcja? Chciałoby się napisać: wygląda jak zwykle. Żadnych fajerwerków, po prostu przyjemne dla oka i łatwe w interpretacji ubrania. Paski, kratki, trochę lżejszej dzianiny, doskonałe t-shirty, „chinosy”, a nawet dżinsy. Jest urocza, tak jak prezentująca ją na zdjęciach modelka. Poza trendami czy pędem za modą. Właśnie za to Muji uwielbiam.

Muji

Muji

Muji

Muji

Muji

Muji

Muji

Muji

Muji

Muji

Muji

Zdjęcia: Muji

8 myśli nt. „Muji – przeprowadzka

Dodaj komentarz
 1. Aube

  Absolutnie mi nie leży ta przeprowadzka…nie po drodze mi na Mysią…a jak już wpadałam do kina w Arkadii, to przynajmniej mogłam tam zawsze zajrzeć i podotykać tych wszystkich piękności, zanim systematycznie wykupię cały sklep ;-)

  Odpowiedz
   
  1. Partenia

   Mnie nowa lokalizacja też przerasta. Dojazd żaden wygodny w komunikacji miejskiej przez większość dnia tłumy, uniemożliwiające wsiadanie /o wsiadaniu z siatą zakupów nie marząc/ unikam jeżdzenia/przejeżdzania do/po tej części miasta jak ognia. Autem zaparkować można, tylko na środku jezdni /firmy taksówkarskie potrafią odmówić kursu w godzinach szczytu w tą okolicę/. Jeżdzić kilka razy po rzeczy na jakich mi zależy odpada /w tej chwili z problemami chodzę, do Arkadii zawsze można było kogoś autem posłać, by odebrał zakupy z internetu/.
   Rozumiem, że południowej połowie miasta trudno było wlec sie do Arkadii. Ale przeniesienie całego sklepu do najgorszej komunikacyjnie części centrum najlepszą opcją, też nie było. Przydałby się chociaż punkt odbioru zakupów internetowych w północnej części Warszawy /albo gdzieś gdzie są dostępne parkingi/.

   Odpowiedz
    
 2. chochol

  Ja jestem uzależniona od ich wzornictwa, mają też wysokiej jakości olejki eteryczne, niestety ubrania bardzo źle na mnie leżą :( .

  Odpowiedz
   

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *