25

Mar

US

Pamiętam rozmowę z Moniką Zygmunt, twórczynią marki Hi-End, o tym, że chciałaby stworzyć projekt skupiający się na słowie. To było już dosyć dawno, więc gdy trafiłam na US, nie skojarzyłam jednego z drugim. A powinnam, bo US to dzieło Moniki oraz Agaty Bieleń – uznanej projektantki biżuterii. Rzeczywiście słowo jest tu sprawą kluczową, bez niego te bransoletki raczej by nie zaistniały (nie liczę jednego uroczego wyjątku w kształcie serca – bo serc nigdy dość, poza tym, chcąc nie chcąc,  mają przekaz werbalny).

Wybierałam się i wybierałam, by na żywo obejrzeć te wszystkie słowa, aż w końcu one postanowiły przyjść do mnie. Któregoś dnia Monika spytała, czy nie zechciałabym wymyślić czegoś specjalnie dla siebie. Wybór był szybki i oczywisty (i nie, nie zdecydowałam się na hasło „harel” – moje ego tego nie potrzebuje, a poza tym i tak za dużo mnie ostatnio wszędzie, mam wrażenie). Związany z moim jedynym poważnym nałogiem: muzyką. Zdecydowałam się na jej gatunki. Na spotkanie miałam przyjść z jednym słowem, ale przytargałam ich co najmniej dwadzieścia. Stanęło na trzech. „Gniemy!” – powiedziała Monika do Agaty i w efekcie tego gięcia otrzymałam fusion, grunge i bluesa.

Efekty udokumentowała Tola, autorka bloga Remain Nameless. Tym bardziej jestem zadowolona z tego przedsięwzięcia. Poznałam kolejną blogerkę, którą śledzę z zainteresowaniem. I – jak to bywa w tym naszym śmiesznym blogerskim świecie – wcale nie miałam wrażenia, że to nasze pierwsze spotkanie. Słów padło mnóstwo – aż trudno uwierzyć, że tylko trzy były pretekstem do spotkania.

US Harel

US Harel

US Harel

US Harel

US Harel

Harel US

US Harel

Fot. Martyna Człapska

7 myśli nt. „US

Dodaj komentarz
  1. kelly

    Piękne są USy, piękne są słowa, piękne zdjęcia. Połączenie idealne :) I mam wrażenie, że faktycznie zamknięto w nich jakiś pozytywny przekaz. A pomysł na słowo, czy raczej słowa – pierwszorzędny :)

    Odpowiedz
     

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *