17

Maj

La Piscine – zapowiedź

„To będzie stuprocentowe lato” – powiedziała Basia Chrabołowska, gdy spotkałyśmy się kilka miesięcy temu. Z torby wyjęła dwa kłębki bawełnianej przędzy: jeden w pięknym odcieniu granatu, drugi piaskowy. Mogłam tylko próbować to sobie wyobrazić – było to tym trudniejsze, że za oknem padał śnieg, a termometry wskazywały mniej więcej minus dziesięć.

Kolekcja La Piscine jest już gotowa, ale wciąż pozostaje tajemnicza. W sieci ukazują się pojedyncze zdjęcia, zapowiadające jutrzejszą pełną odsłonę podczas targów sztuki Art Yard Sale w warszawskim Ufficio Primo. Inspiracją dla projektantki była Jane Birkin („La Piscine” to tytuł filmu, w którym wystąpiła u boku Romy Schneider), jej śmiały, zmysłowy styl i uwielbienie dla ażurowych szydełkowych sukienek.

Po raz pierwszy światło dzienne ujrzą akcesoria B Sides. Poniższe zdjęcia uchylają rąbek tajemnicy. Nie mogę się doczekać reszty!

B Sides (2)

B Sides

B Sides (3)

Zdjęcia: Yosuke Demukai
Modelki: Aleksandra P / Mango Models, Iza / Mango Model
Stylizacja: Marcela Stańczyk
Włosy i makijaż: Paweł Bik
Produkcja: Sara Marcysiak
Specjalne podziękowania: Makata Studio


3 myśli nt. „La Piscine – zapowiedź

Dodaj komentarz
 1. Nana

  Nie przepadam za dzianiną na lato – jakoś nie leży mi zagrzewanie ciała pod jej ciężarem. No ale co ja mogę powiedzieć, nie widząc całości koncepcji….

  Odpowiedz
   
  1. b sides

   kolekcja LA PISCINE jest wykonana ze 100% bawełny ekologicznej, więc nie przegrzewa organizmu latem. Zresztą 100% wełna też nie. Szlachetna wełna jest termoizolacyjna – chłodzi latem, grzeje zimą. Wiadomo o tym od wieków :))

   Odpowiedz
    

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *