3

Cze

Thisispaper Shop

W przerwie między jednym pokazem a drugim, autopromocją własnej nieomylnej osoby a kryptoreklamą kolejnego produktu na tym blogu, odkrywam świeżutką markę, która ma spore szanse, by stać się europejską odmianą Muji. To dzieło twórców Thisispaper Magazine, o którym swego czasu tu pisałam, nie domyślając się, że jego korzenie tkwią w Polsce. Magazyn otworzył sklep internetowy Thisispaper Shop. Jego motto brzmi: „Simplicity is king in everything we do. Fashion isn’t„. Pomysłodawcy tłumaczą, że po niemal dwóch latach działania w internecie zapragnęli otworzyć okno na świat analogowy. Idea powstała zimą zeszłego roku, a kilkanaście dni temu efekt wspólnej pracy ujrzał światło dzienne.

Sklep oferuje szereg bardzo prostych toreb i plecaków, akcesoria kuchenne, wyposażenie domu (głównie w odświeżonym stylu vintage), a także dość nietypowe dodatki rowerowe. To niewielkie przedmioty wyprodukowane z niezwykłą dbałością, w małej ilości egzemplarzy. Tworzone w pracowni Thisispaper lub pochodzące od sprawdzonych dostawców. Mocno liczę na to, że pojawią się kiedyś ubrania. Tak samo nieskomplikowane i w pewnym sensie ponadczasowe. Jeśli tak się stanie, na pewno Wam tu o tym napiszę.

8_lookbook_forest_thisispaper

9_lookbook_forest_thisispaper

10_lookbook_forest_thisispaper

11_lookbook_forest_thisispaper

IrmaBagJeans_thisispaper-2a

IrmaBagNatural_thisispaper-5a

JeansBag_thisispaper-5

RucksackBrown_thisispaper-2

RucksackEcru_thisispaper-2a

RucksackEcru_thisispaper-3a

RucksackEcru_thisispaper-5a

RucksackJeans_thisispaper-2a

SackBlackBeans_thisispapera

SackNaturalLogo_thisispapera

ShopperBlackLabel_thisispapera

ShopperNaturalLogo_thisispaper-3a

Zdjęcia: Thisispaper.com

12 myśli nt. „Thisispaper Shop

Dodaj komentarz
 1. K.

  A tam, europejskie… W Polsce mamy nie gorsze! Nie pamietam czy już o tym kiedyś pisałaś, ale ja od pewnego czasu zachwycam się hajde :)

  pozdrawiam!

  Odpowiedz
   
 2. kraksa

  Ładne to i proste, tylko dlaczego kosztuje 300 plnów? Niech Pani zacznie pokazywać coś fajnego i na normalne kieszenie… Pozdrwiam KD

  Odpowiedz
   
 3. Agnieszka Polkowska

  Brawo Sasha i Zuzia! Za Thisispaper kryje się silna idea a sklep to jej naturalna kontynuacja i trzeba dodać , że bardzo spójna z zawartością witryny. Kibicuję projektowi od początku i czekam na dalszy rozwój wydarzeń.

  Odpowiedz
   

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *