28

Maj

Cloudmine Due

To już rok istnienia internetowego sklepu Cloudmine w nowej koncepcji. Start wspierała grupa polskich projektantów, tworząc specjalną linię ubrań i dodatków Cloudmine Uno, nawiązujących w mniej lub bardziej dosłowny sposób do chmury – logo butiku. Cieszy ogromnie, że właścicielce, Mariannie Grzywaczewskiej, po raz drugi udało się namówić sporo istotnych nazwisk do współpracy. Przed Państwem kolekcja Cloudmine Due.

cloudmine--5320

Lekkie i przewiewne letnie propozycje przygotowały Justyna Chrabelska, Sylwia Rochala, Natalia Siebuła, LOUS i B Sides, urocze dodatki i biżuterię: Cosima Borawska, TAKK, Animal Kingdom i Anna Ławska, torby: Slava i Przywara Strzałka, a delikatną bieliznę – Rilke. Choć każde z nich tworzyło w zaciszu własnej pracowni, wyniknął z tej pracy zbiór całkiem nieźle dopasowanych elementów. Być może duch Cloudmine zawładnął ich wyobraźnią. Bo to jedyne miejsce w polskiej sieci, które wciąż broni się przed przeładowaniem i dalekie jest od przyjmowania wszystkich jak leci. Droga to trudniejsza, zyski mniej pewne, ale za to jest prestiż i zaufanie klienta. Ile już takich miejsc powstało, które miały być jedyne w swoim rodzaju, trzymać poziom i stawiać na wysoką jakość? Dziś nie będę wskazywać palcem, ale rozczarowanie wciąż trzyma.

Cloudmine świetnie wykorzystuje swój potencjał. Tu na pewno nie zgubimy się w bałaganie różnorakich zdjęć i byle jakich produktów. Jedyna uwaga? Brak podanych dokładnych wymiarów ubrań. To w świecie internetowych zakupów podstawa i dziwię się, że od roku nie ma w tej kwestii żadnych zmian.

Poza tym jest pięknie. A jedyny bałagan (kontrolowany) panuje na „cloudmine’owym” blogu Cloudmess.

cloudmine--5377

cloudmine--5104

cloudmine--5597

cloudmine--5832

cloudmine--5908

cloudmine--5931

cloudmine--6272

cloudmine--6368-2

cloudmine--6420

cloudmine--6449

Fot. Piotr Niepsuj / Images
Modelka: Magda / Rebel Models
Makijaż: Magdalena Vinia Winska
Włosy: Katarzyna Stefania Zalewska
Stylizacja: Sara Milczarek / Sar Soon
Produkcja: Olga Olak / Cloudmine
Podziekowania dla studia FOTOPRODUKCJA

2 myśli nt. „Cloudmine Due

Dodaj komentarz
 1. jc

  WOW! Piękna i spójna kolekcja, co tym bardziej robi wrażenie, że wspoltworzylo ja kilku projektantów. Jeśli chodzi o Cloudmine – zawsze trzymają poziom i starannie dobierają projektantow i marki, co rzeczywiscie, jest rzadkie obecnie, patrzac na inne sklepy internetowe i platformy sprzedazowe.

  Odpowiedz
   
 2. Rebecca Sharp

  Mnie się podoba ta sesja. Jest wykonana w bardzo „prostych” plenerach, ale dlatego robi duże wrażenie. Jest kontrast pomiędzy tymi kreacjami a tłem zwykłych budynków.

  Odpowiedz
   

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *