18

lis

HUSH Double Trouble

Porcja dobrych wiadomości w listopadowe popołudnie. Targi HUSH Warsaw tym razem odbędą się… podwójnie. Pod hasłem Double Trouble kryją się dwie imprezy –  w najbliższy weekend w Poznaniu oraz na początku przyszłego miesiąca w Warszawie. Poznań to edycja kameralna w nowo otwartym centrum handlowym Posnania, z udziałem dwudziestu pięciu wybranych marek ubrań i dodatków, natomiast Warszawa to dwudniowe święto z okazji dziesiątej edycji wydarzenia. Co to oznacza dokładnie, dowiemy się 10 i 11. grudnia na Stadionie Narodowym. Jedno jest pewne: Anny Pięty i Magdy Korcz nie da się zatrzymać!

double_trouble

Traktując grudniową edycję na Stadionie jak oczywistą oczywistość daliśmy się mile zaskoczyć organizatorkom i pomysłodawczyniom przedsięwzięcia, które znienacka postanowiły uderzyć nieco bardziej na Zachód. Nie jest to pierwszy raz dla HUSH, mini targi odbyły się w Poznaniu w 2013 roku podczas Art&Fashion Forum w Starym Browarze. Tym razem jednak impreza odbywa się niezależnie i choć ma miejsce w typowo komercyjnym otoczeniu, Anna i Magda zrobiły wszystko, by zachować jak najwyższy jej poziom. Na miejsce 9 edycji targów HUSH Warsaw wybrałyśmy Poznań, ponieważ wiemy jak wiele wielbicielek i wielbicieli mody tutaj mieszka. To osoby bardzo świadome, które cenią dobry design i wysoką jakość wykonania produktu. Co więcej spotkałyśmy partnera, który rozumie potrzeby tego typu wydarzeń i razem postanowiliśmy stworzyć wydarzenie szyte na miarę! – podkreśla Magda Korcz z HUSH Warsaw. POSNANIA to nie tylko 300 butików zagranicznych i polskich marek. To także miejsce z przemyślaną strategią na działania kulturalno – rozrywkowe, w którą 9.edycja HUSH Warsaw idealnie się wpisuje – dodaje Anna Pięta.

Wyjątkowym dodatkiem targów będzie strefa Style Support, będzie można w niej skorzystać z porad stylistek i posłuchać profesjonalistów z branży mody. Mnie bardzo cieszy obecność poznańskich marek (10 Decoart, Confashion, A158, ALE), które zawsze pojawiają się w Warszawie, a tym razem będą miały na miejsce przysłowiowy rzut beretem.

A tu znajdziecie pełną listę marek dziesiątej edycji. Do zobaczenia!

hush-lista-marek

2 myśli nt. „HUSH Double Trouble

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *