kopiuj gwiazdy za rozsądną cenę

Dziś kilka stron i blogów, które lubię oglądać, choć czasem robię to z żalem, zaraz wyjaśnię dlaczego. Przeważnie opisują one, co która gwiazda miała na sobie oraz podają dostępną dla przeciętnego konsumenta kombinację ubrań. Niestety zazwyczaj wymienionych sieci nie ma w Polsce. Czasem, ale bardzo rzadko pojawia się H&M, ale w związku z tym, że strony te są amerykańskie, dominuje jego tamtejszy odpowiednik, Forever 21. Jednak inspiracji nigdy za wiele, zawsze można rozpocząć poszukiwania na własną rękę po lokalnych sklepach.

Trzy ulubione:

Frugal Fashionista jest blogiem prosto skomponowanym, każdy post zawiera zdjęcie osoby oraz zestaw tańszych zamienników jej ubrań. Jeśli chodzi o wygląd strony, tę lubię najbardziej.

Autorka bloga My Lookbook wykazuje się dużą inwencją twórczą jeśli chodzi o łączenie zdjęć i obrazków. Raz lepiej to wychodzi, raz gorzej, ale nigdy nie jest nudno.

Who What Wear Daily to strona profesjonalna, zawiera nie tylko zdjęcia i krótkie opisy, ale także całe artykuły. Jeśli padłaś na widok czyjejś torby lub sukienki i nie masz pojęcia, co to było, wystarczy wpisać pytanie w dziale „What was she wearing” (im więcej szczegółów, tym lepiej), a odpowiedź przyjdzie e-mailem.

Może ktoś pokusi się o stworzenie podobnego bloga na na polskie potrzeby? Pomysł sprawdzony, na pewno by się przyjął.

Źródło zdjęć: frugal-fashionista.blogspot.com, my-lookbook.blogspot.com, whowhatweardaily.com

Leave a Reply