Ciąg dalszy nastąpi

Wiosenną część kolekcji Matthew Williamsona dla H&M mogli sobie wyrywać z rąk tylko nieliczni. Z letnią częścią będzie o wiele lepiej. Nawet jeśli po raz drugi nastąpi zmasowany atak, to tłum chętnych będzie miał do dyspozycji wszystkie sklepy w Polsce, a nie tylko jeden w Warszawie. Szczerze mówiąc zdecydowanie bardziej przypadła mi do gustu kolekcja letnia. Wprawdzie ze stylu boho chyba już nieco wyrosłam, ale dwie jasne sukienki ze zdjęć poniżej niepokojąco mnie kuszą. No i te wzory, zupełnie jak od Pucciego (co przestaje dziwić, gdy uświadomimy sobie, że Williamson jest tam od kilku lat dyrektorem artystycznym, więc może sobie zapożyczać do woli :-)). Znów jest kolorowo, ale klimat zdecydowanie bardziej wakacyjny.


A teraz, uwaga, coś, co często się u Harel nie zdarza. Mały podgląd na męską część kolekcji. Panowie, tym razem i Wy zajmijcie sobie miejsce w kolejce przed sklepem :-). Premiera 14 maja 2009.

Źródło zdjęć: hm.com, fot. John Scarisbrick

8 Comments

 • bandicoooot
  Posted 30 kwietnia 2009 08:43 0Likes

  Super : ) Też mi się to jakoś bardziej podoba :) Również jestem za tymi dwoma jasnymi sukienkami :) A do tej w drobne kwiatuchy jest super pasek :)
  http://www.nitrolicious.com/blog/wp-content/uploads/2009/04/0421-matthew-williamson-hm-ad.jpg

 • skladsznurowadel
  Posted 30 kwietnia 2009 11:05 0Likes

  wygląda na to ,że nastała moda na szczupłe nogi , zarówno u pań jak i u panów :)
  bo klasyczne serdelki ciężko jest wcisnąć w takie spodnie :)

 • harel
  Posted 30 kwietnia 2009 12:16 0Likes

  @bandicoooot: niestety Nitrolicious tylko grozi, jak się go linkuje :-). Ale przekopiowałam i stwierdzam, że to apaszka przewiązana białym paskiem. Fajny patent do wykorzystania z każdą apaszką w sumie.
  @skladsznurowadel: gorzej! Panuje moda na szczupłe długie nogi. Jako posiadaczka w miarę szczupłych, lecz krótkich, prawie wszystkie spodnie muszę skracać albo podwijać. Albo szuram nimi po ziemi i przydeptuję piętami :-).

 • black_magic_women
  Posted 30 kwietnia 2009 13:26 0Likes

  To i ja zacznę od nóg;)Ja mam długie,ale niestety nie w typie cienkiego spaghetti:(
  Co do samej kolekcji-pamiętam harelowy wątek zapowiadający te kloekcje,pisałyśmy w nim o samym Matthew.Podobały mi się jego własne kolekcje,robota dla Pucci tez była niezła,ale kolekcja dla Hama kompletnie mi się nie podoba.Nie chciałabym z niej nic.Ewentualnie gdybym była szparagiem,to może coś z męskiego działu

 • czula-halina
  Posted 30 kwietnia 2009 17:19 0Likes

  No to wysyłam męża w tę kolejkę!

 • agrado_22
  Posted 30 kwietnia 2009 19:27 0Likes

  Kurczę, no różowe spodnie dla mężczyzny… chyba nigdy nie będzie mi się to podobać. tyle różu, i to jeszcze tak intensywnego u faceta, jest dla mnie jakieś takie niemęskie…
  Natomiast jeżeli chodzi o kolekcję dla kobiet, to świetna: zachorowałam w tym sezonie na delikatne materiały w kwiatki. zakupiłam dziś w Camaieu (nie wiem, czy dobrze napisałam) bluzkę w tym klimacie. zaraz ją zakładam i pędzę zrobić furrorę na imprezie:P miłego wieczoru:)

 • wiktoryja
  Posted 1 maja 2009 20:41 0Likes

  Chyba pójdę po te damskie spodnie turkusowe i męskie różowe. I obie pary będę nosić ja ;)

 • ooldea
  Posted 2 maja 2009 07:19 0Likes

  A mi się buty podobają u modelki!

Leave a Reply