Soft & Slow

Takiego miejsca brakowało w polskiej sieci. Po bezkarnym podpatrywaniu wnętrz i szaf bohaterów The Selby, The Coveteur czy Backyard Bill przyszła pora na podgląd lokalny. Wszystko to dzięki dwóm paniom na A. :). Agnieszka, autorka bloga Jaga Design oraz Agata, znana w sieci jako Agatiszka stworzyły Soft & Slow. Nie chciałabym pisać, że to odpowiednik wcześniej wspomnianych stron zagranicznych. Bardziej widzę ją jako kolejną stronę tego typu. A że polską? Tylko lepiej!
Gdy dziewczyny zaproponowały, żebym poszła na pierwszy ogień, weszłam w to jak w dym :))). Lecz niech Was jednak nie zmyli ten mój występ gościnny. Soft & Slow dalekie jest bowiem od zamykania się w blogerskim świecie. Autorki będą odwiedzać najróżniejsze kobiety – zafascynowane modą i nie tylko. Nie jest ważny ani wiek, ani zawód, ani miejsce zamieszkania. Bo czyż nie jest tak, że każda z nas uwielbia kolekcjonować piękno? Dla każdej będzie to coś innego, a Soft & Slow doceni wszelkie możliwe interpretacje.
Dziś Soft & Slow rusza oficjalnie. Nie pozostaje mi nic innego, jak Was tam zaprosić! 🙂

Zdjęcia: Soft & Slow

P.S. Podczas robienia zdjęć nie ucierpiał żaden właściciel ;).

4 Comments

 • feco_d
  Posted 1 kwietnia 2012 17:49 0Likes

  O ciuchach się nie wypowiadam, bo Ty wiesz, i ja wiem:), ale podłogę masz piękną! :)No i znów na zdjęciu pojawiają się berkery, które w formie „wtyczka” tyle razy gościły w Lookbooku :)))

 • Gość: kelly, 108-111.echostar.pl
  Posted 1 kwietnia 2012 19:25 0Likes

  10 zdjęcie w tamtym wpisie jest urocze – prawie jak pokręcony ogon Łatki kilka zdjęć później 😉 Bardzo pozytywny wpis i poznaję wspólnego znajomego z 10DecoArt 🙂

 • morven
  Posted 2 kwietnia 2012 07:35 0Likes

  Piękne wnętrza, piękne zdjęcia, tyle w nich ciepła i światła 🙂

 • agatiszka
  Posted 2 kwietnia 2012 15:54 0Likes

  Aż mi się ciepło zrobiło na sercu 🙂

Leave a Reply