Showroom się rozkręca!

Pamiętacie, jak pisałam o Showroomie? Od tamtego czasu sporo się zmieniło – wiadomo, że na plus. Przede wszystkim otworzył swe wirtualne wrota na szeroko pojętą tak zwaną zagranicę. I to jest piękne. Kiedyś z utęsknieniem spoglądaliśmy na modę zachodnią (zresztą nie ma się czego wstydzić, wciąż spoglądamy). A teraz Zachód (Wschód zresztą też) może sprowadzać sobie nasze rodzime projekty, które w ogromnej części w niczym ichniejszym nie ustępują. Wystarczy konto Paypal i odrobina cierpliwości w oczekiwaniu na przesyłkę. Myślę, że to świetna wiadomość także dla rodaków mieszkających zagranicą. Już straciłam rachubę, ile różnych polskich rzeczy wysyłałam swego czasu do znajomych rozsianych po całym świecie, bo z projektantami żadnego kontaktu wirtualnego nie było. Świetnie, że to się zmienia.
 
Dobra wiadomość czeka także na twórców wystawiających swoje projekty w sklepie. Nie muszą sami ogarniać kwestii wysyłki za granicę. Kurier Showroomu stawi się pod Waszymi drzwiami, by odebrać paczkę. Nie musicie się martwić o nic więcej.
 
Ponadto ruszyła odświeżona wersja showroomowego bloga. Niedawny wpis o latach osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych rozbroił mnie kompletnie. Grają na sentymentach – dobrze wiedzą, co robią. Ech…
 
Poniżej kilka rzeczy z aktualnej oferty Showroomu. Od góry: Klu, I.con, Hold Me Tights, Bagasz, Wiola Wołczyńska, Aga Prus.
 
A przy okazji polecam gorąco wywiad z Jaśkiem Staszem i Michałem Judą – sprawcami całego zamieszania.
 
bluza, tunika, klu
 
spódnica, biała, do kolan
 
rajstopy we wzory, nogi, białe rajstopy, hold me tights
 
bagasz, torba, duża torba, czarna torba
 
Wiola Wołczyńska, sukienka, szara sukienka, sukienka oversize
 
buty, szpilki, czarne szpilki, Aga Prus, pantofle

2 Comments

  • Gość: milka, afgw179.neoplus.adsl.tpnet.pl
    Posted 6 września 2012 17:58 0Likes

    Lubię Showroom. Podobnie jak ty cieszę się że się rozwija.

  • harel
    Posted 9 września 2012 08:23 0Likes

    Pewnie piszę do maszyn, ale… Domyślacie się, dlaczego zniknęły Wasze komentarze? Mam nadzieję, że nie muszę tłumaczyć.

Leave a Reply