LULL

Dla wszystkich, którzy od pewnego czasu zadawali pytanie, co się dzieje z Agatą Zemełką, mam odpowiedź. Oto jej nowe dzieło: marka LULL. Fascynację projektowaniem ubrań Agata przeniosła na torby i szereg dodatków.
Tworzone są ręcznie z wysokiej jakości włoskich skór, a w niewielkiej części z pikowanego ortalionu o właściwościach wodoodpornych. Już na pierwszy rzut oka widać, że projektantka lubi eksperymentować z nowoczesnymi surowcami. Oprócz gładkich skór w klasycznych kolorach (czarny być musi!) odnajdziemy w kolekcji gniecioną skórę chromową, a także pokrytą specjalną warstwą odbijającą światło niczym pancerz żuka. Ta ostatnia idealnie wpisuje się w powrót trendu – jak go roboczo nazywam – „na robactwo”, spopularyzowanego (choć wcale nie zapoczątkowanego) przez Elsę Schiapparelli, a podchwytywanego co i rusz w każdej kolejnej dekadzie (dowody na moim Pintereście).
Modele można klasyfikować wg wielkości lub wg koloru. Dzięki temu skompletujemy cały zestaw dopasowanych elementów na przykład w przyjemnym odcieniu szarości. Duże prostokątne torby, worki, plecaki, portfele, kopertówki, etui na wizytówki – podejrzewam, że z czasem lista będzie się wydłużać.
Cieszy mnie ogromnie powrót projektantki. Tym bardziej, że była obecna na tym blogu niemal od jego początku.

lull (4)
lull (5)
lull (6)
lull (3)
lull
lull (2)

Zdjęcia: LULL

1 Comment

  • Kelly
    Posted 26 lipca 2014 10:48 0Likes

    O, nawet jakieś kilka tygodni temu myślałam o tej projektantce – wróci, nie wróci, kryje się pod jakimś pseudonimem…a tu proszę, takie ładne rzeczy 🙂

Leave a Reply