Personalizacja

Dziś krótka informacja. W najbliższy czwartek w Warszawie na Mysiej 3 odbędzie się panel dyskusyjny poświęcony personalizacji. Pretekstem do rozmowy jest platforma Demish – pierwsze miejsce w polskiej sieci skupiające projektantów, którzy dają klientom możliwość współtworzenia produktu. Ci pierwsi oddają do dyspozycji model i kombinacje kolorystyczne oraz surowcowe, drudzy podejmują ostateczną decyzję o wyglądzie wybranego projektu. Czym jest samo projektowanie? Na ile projektant może pozwolić „wejść sobie na głowę”? Jakie przedmioty dziś personalizujemy? I wreszcie (pytanie niczym z „Rejsu”) gdzie leży granica między twórcą a współautorem? Udział w rozmowie wezmą Marcin Jędrzejczak z serwisu Demish, Paweł Kocon (Fun in Design), Michał Niechaj (F5, Szafa Polska), Julia Gruszecka (Magic Mug), Milena Wójcicka (Furla) i ja (zwana Panem Harel). Spotkanie poprowadzi Tobiasz Kujawa (Freestyle Voguing).
Impreza jest zamknięta, ale przecież nie pisałabym o niej, gdybym nie mogła Was zaprosić. Do rozdania mam dwa podwójne zaproszenia, więc dobierzcie się w pary i piszcie do mnie na harel(at)gazeta.pl. Kto pierwszy, ten lepszy. Przypominam, miejsce akcji: Warszawa. Już rozdane!

Samoprojektowanie_plakat

2 Comments

 • Adam
  Posted 28 stycznia 2015 15:11 0Likes

  Świetne stylizacje ! Dość mocno interesuje się modą więc bardzo zaciekawił mnie ten post jak i również blog który prowadzisz bardzo profesjonalnie i zawodowo 🙂 Podziwiam i zazdroszczę czasu jak i zarówno chęci do tego pisania. Pozdrawiam serdecznie i czekam na coś nowego tutaj z wielką niecierpliwością 🙂

  • harel
   Posted 28 stycznia 2015 17:12 0Likes

   Adamie, jest mi bardzo miło, ale gdzie Ty tu widzisz stylizacje? 🙂

Leave a Reply