From Lisbon with love

Wiem, że pisanie o pogodzie na blogu takim jak ten, nie ma specjalnego sensu, ale gdy po kilku cudnych dniach wiosny za oknem pojawia się deszcz ze śniegiem, nie da się ominąć tematu. Widzę ten śnieg w tej chwili, choć wcale nie chcę. Za to w skrzynce mailowej wiosenna Lizbona – za sprawą polskiej marki Boho. Uff, resztki optymizmu zachowane.

BOHO 2015

Bohaterki: Małgosia Bochenek – projektantka, Marta Greber – autorka fantastycznego bloga What Shoud I Eat For Breakfast Today, Mia – kobieta, która ma całe życie przed sobą oraz niewidoczna na zdjęciach autorka sesji – Paulina Pajka. Ponieważ Boho od samego początku istnienia kultywuje codzienność, pomysł ukazania ubrań na zwyczajnych dziewczynach w zwyczajnych sytuacjach to strzał w dziesiątkę. Niezwykle fotogeniczna stolica Portugalii stanowi wymarzone tło dla pochłoniętych rozmową dziewczyn. Włóczą się po mieście w wygodnych kolorowych ciuchach, przysiadają na kawę, wpadają na targ po owoce, a potem wspinają się w górę miasta, by odnaleźć najlepszy punkt widoku na czerwone dachy i błękitny ocean.

Znajome fasony występują tym razem w wersji całkiem gładkiej – co do tej pory u Boho zwykle stanowiło wyjątek od reguły na granicy wypadku przy pracy. Luźne tuniki, szerokie spodnie z wysoką talią, urocze koszulowe bluzki i wreszcie mój faworyt absolutny – obszerny trencz w przygaszonym odcieniu fioletu – nie domagają się podziwu, oklasków, nie krzyczą „spójrz na mnie”, a jednak wszystkie dają taki efekt. Boho istnieje poza modą, nie ginie w nadmiarze szybkich tendencji, przywiązuje do siebie na dłużej. „Wierzymy w to, że idealne formy nie znają sezonowości, lecz żyją własnym życiem. W regularnej kolekcji prawie całkowicie zrezygnowałyśmy z deseni, co może być dobrą propozycją dla tych z Klientek, które szukają elementów do zestawienia z naszymi kwiatowymi ubraniami z poprzednich kolekcji” – podsumowuje Małgosia.

Już wkrótce najnowsze ubrania Boho będzie można kupić na stronie marki. Na razie zostawiam Was z portugalskim słońcem i rozbrajającymi uśmiechami pięknych pań.

BOHO 2015
BOHO 2015
BOHO 2015
BOHO 2015
BOHO 2015
Lisbon
6
BOHO 2015
BOHO 2015
BOHO 2015

3 Comments

 • kelly
  Posted 2 kwietnia 2015 17:54 0Likes

  Ale piękna sesja! Mam jedną sukienkę Boho, ale chcę więcej!

 • Sylwia
  Posted 12 kwietnia 2015 21:32 0Likes

  Piękne ubrania! Śliczny model!

 • LadyGrey
  Posted 30 kwietnia 2015 09:03 0Likes

  Piękne zdjęcia

Leave a Reply