KTW Fashion Week cz. 1

Co się wydarzyło w Katowicach? Duuuuża porcja dobrej mody, sporo mody odpowiedzialnej (trochę też nieodpowiedzialnej), niezwykłe rozmowy, inspirujące wykłady. Wszystko pod znakiem KTW Fashion Week, imprezy organizowanej od trzech lat przez Rafała Wyszyńskiego i Annę Puślecką w katowickiej Fabryce Porcelany. Może i „week” nie trwa tydzień, może i „fashion” nie da się kupić natychmiast po zakończeniu pokazu, lecz faktem jest, że ta impreza zbiera do kupy zainteresowanych i najlepiej podsumowuje stan mody w Polsce. Jak jest? Wcale nie najgorzej. Zanim jednak przejdę do wnikliwych opisów, wyboru ulubionych kolekcji czy ogólnych wrażeń, zostawię Was z ujęciami wspaniałego Szymona Brzóski, który wyłapywał ciekawie ubranych ludzi podczas trwania imprezy. Cieszę się, że także się wśród nich znalazłam. Zresztą w tym kolorze nie mogło być inaczej!

Bez przedłużania, bez zbędnych uwag. Zostawiam Państwa ze zdjęciami. Teksty wrócą lada moment!

Fot. Szymon Brzóska

5 Comments

 • Karolina
  Posted 14 października 2019 20:33 0Likes

  byłam, obejrzałam wszystkie pokazy, widziałam Panią i Pana Redaktora ale jak zwykle bałam się podejść 🙁 chyba czas wybrać się na terapię, bo tak chorobliwa nieśmiałość w moim wieku zaczyna być uciążliwa 😉

  • harel
   Posted 15 października 2019 18:10 0Likes

   Następnym razem proszę podejść koniecznie! Co złego może się stać? 🙂

   • Karolina
    Posted 16 października 2019 17:29 0Likes

    w przyszłym roku obiecuję, że podejdę i się przywitam!

 • Blog Diana
  Posted 16 października 2019 10:32 0Likes

  Zestaw nr 1 (jeansowy) to mój faworyt :). Przyznam, że bardzo lubię kiedy kobieta ubiera się w taki sposób – jak to pokazałaś w tym poście, natomiast sama nie mam nigdy weny jak ułożyć taką sensowną stylizację, żeby nie wyszła przekombinowana za mocno :P.

 • Hania Bulczyńska
  Posted 17 października 2019 21:47 0Likes

  Dziękuję za publikację ? Miło zobaczyć swoją osobę wśród tylu fantastycznych ludzi mody.

Leave a Reply