A.W.A.K.E. MODE & Other Stories – cała kolekcja

To już dziś! Efekt połączenia sił & Other Stories i A.W.A.K.E. MODE właśnie trafił do sprzedaży. O historii tej śmiałej w projektach marki pisałam przy okazji zapowiedzi kolekcji w tym tekście. Wówczas mogliśmy oglądać dosłownie odrobinę ujęć zakulisowych, z Natalią Alaverdian towarzyszącą modelce podczas przymierzania kilku elementów. Teraz już oficjalnie: dokładnie piętnaście modeli tworzy, jak pisze założycielka A.W.A.K.E. MODE, rozbudowaną i uniwersalną kapsułę. – Tak naprawdę, to mała
jesienno-zimowa garderoba, która mieści wszystkie kategorie projektów – włącznie z akcesoriami
– opowiada. Staraliśmy się skupić na naszych głównych projektach, bestsellerach i modelach, które mogą reprezentować obie marki. I to widać, bo w ofercie znajdziemy plecioną z szerokich pasów tkaniny spódnicę, bardzo podobną do tej z wiosennej kolekcji na obecny rok. Albo płaszcz ze sztucznego futra, przywołujący na myśl propozycję z kolekcji na jesień 2015. Taliowany żakiet rozpoczynał z kolei pokaz marki na wiosnę 2023, a pleciona torebka jest wariacją na temat bestsellerów w podobnym stylu.

Wśród elementów kapsuły znajdują się delikatne i cięższe wełniane modele. Dzianiny wykonane zostały w sposób, który pozwala im zachować rzeźbiarskie kształty. Do tego dolne części garderoby z lekkiej lub cięższej krepy oraz nieskazitelne bawełniane koszule. Bardzo cieszymy się, że w ofercie znalazły się nasze ulubione autorskie spódnice, które wyglądają jak zmodyfikowane, klasyczne spodnie. Doskonale się dopełniają z inną faworytką – zdekonstruowaną marynarką z odkrytymi plecami. Gwiazdą kolekcji jest też czerwona dzianinowa sukienka z frędzlami – opisuje Alaverdian.

Premierze kolekcji towarzyszy radosna sesja wizerunkowa oraz film. Doskonale widać dynamikę tych projektów, które wcale nie tańczą tak, jak im zagramy, tylko jak mają ochotę. Inspirujące. I jeszcze dla przypomnienia: hasło na proporcu to rozszyfrowany skrót od pierwszego członu nazwy marki.

Zdjęcia: materiały prasowe

1 Comment

Leave a Reply