Jedna bluzka, cztery pomysły

Bluzki i sukienki w łączkę znów modne. A może nigdy nie wyszły z mody? Różnica w nadchodzącym sezonie polega na tym, że nie dodajemy więcej romantycznych elementów. Łączymy ją z nowoczesnymi butami, a jeśli uprzemy się przy tradycyjnej formie dodatków, niech chociaż kolor będzie nietypowy, np. jak te srebrne baleriny z H&M. Jako główną inspirację polecam letnią kolekcję Luelli Bartley. A poniżej to co można znaleźć w polskich sklepach.

Źródło zdjęć: hm.com; elleuk.com.

5 Comments

 • czula-halina
  Posted 25 lutego 2008 11:16 0Likes

  Łączkę lubię najbardziej na kimś innym,np.na Tobie ,Harel.A srebrne baleriny może sa w Promenadzie?

 • ogia
  Posted 25 lutego 2008 17:28 0Likes

  hahaha, ja akurat dzisiaj w podobnej bluzce ;D tylko bardziej w niebieskosciach ;)

 • reew
  Posted 25 lutego 2008 22:31 0Likes

  Kilka bardzo fajnych elementów. Turkusowe szorty i spodnie z river island cudowne, te h&m też. Nad tym płaszczykiem to już mruczałem chyba :) Osobiście nie lubię tylko ziewnych leciutkich spódnic typu rozszerzanego, jakieś złe skojarzenia czy coś.

 • coccodrillo
  Posted 26 lutego 2008 11:02 0Likes

  o kurczę, fajne te twoje pomysły, właśnie zastanawiałam się co mi brakuje do spodni z wysokim stanem:)))))))))))))))))))))

 • e.milia
  Posted 27 lutego 2008 18:06 0Likes

  A ja znalazłam w szafie spódnicę długą do ziemi w łączkę. I zamierzam ją nosić, o! Zresztą mam ją już bardzo długo, nosiłam ją, a potem o niej zapomniałam. Czas na powrót :) Tylko niech już będzie wiosna.

Leave a Reply