Jedna kurtka, cztery pomysły

Czarna skórzana (lub sztuczno-skórzana) kurtka wciąż pozostaje na wieszaku w szafie. Prognozy są optymistyczne, jeszcze długo nie schowamy jej na górną półkę lub, co gorsza, do worka z odzieżą do oddania… Niestety istnieje ryzyko „ataku klonów”, ponieważ wszelkie szanujące się sieciówki podchwyciły zeszłoroczny trend i można znaleźć wersje za niewiele ponad 100 zł. Wisi ich niepokojąco dużo, więc dla lubiących się wyróżniać proponuję rozwiązanie second-handowe, często o wiele tańsze niż ekonomiczna wersja sklepowa i niepowtarzalne (proszę pamiętać, że nawet jeśli podszewka takiej kurtki jest w opłakanym stanie, można ją zmienić u krawca). Poniżej cztery pomysły, wszystkie z niebieskim akcentem. Kurtka H&M, rozkojarzona autorka kolażu zapomniała podpisać :-).

Źródło zdjęć: hm.com; elleuk.com; mexx.com;

6 Comments

 • kajakajak
  Posted 27 lutego 2008 08:42 0Likes

  3 i 4 stylizacja szczególnie przypadły mi do gustu. Lubię te Twoje wpisy pod hasłem „jedna rzecz, cztery rozwiązania”. 🙂

 • harel
  Posted 27 lutego 2008 08:49 0Likes

  To miło, bo ja strasznie lubię je tworzyć :-). Będzie więcej.

 • truskawkak
  Posted 27 lutego 2008 10:58 0Likes

  Pierwszy raz komentuje, troche niesmialo. Uwielbioam twojego bloga,znajduje tyle inspiracji. A czu mozesz napisac takie cos o spodnicach?

 • czula-halina
  Posted 27 lutego 2008 11:16 0Likes

  Buty Diesla jako żywo przypominają mi obuwie ortopedyczne.Zestawienia super,jak zwykle.

 • yashczoorka
  Posted 27 lutego 2008 18:03 0Likes

  harel = milość do h&m bo wszystkie wpisy zawieraja najwieksza ilosc ubran wlasnie z tego domu mody powinnaś mieć w tych sklepach znizki i to duze;)

 • kartonowy_swiat
  Posted 27 lutego 2008 20:06 0Likes

  Boskie zestawy! Ja właśnie zakupiłam sobie skórzaną kurteczkę w kolorze jasnobrązowym. Jakie kolory by do niej pasowały? Musztarda, granat – to już sprawdziłam. Ale co jeszcze?

Leave a Reply