Perełki

Na polskim rynku jest już kilka internetowych sklepów z odzieżą vintage, ale żaden z nich nie spodobał mi się tak, jak Vintage Agi. Nie ma w nim ani jednej chybionej propozycji. Wszystkie, od początku do końca, to prawdziwe perełki. Przykłady? Sweter Benettona za 15 zł. Torba niczym Hermes Kelly za 40zł. Płaszcz ze stuprocentowej wełny za 50zł. Fuksjowe szarawary za 25zł, a sukienka we wzory jak od Driesa van Notena za 30zł. Jeansowe sukienki wyglądają jak z kolekcji Topshop Unique na wiosnę 2009, tylko ich cena jest około dziesięć razy niższa. Kto stoi za tym genialnym pomysłem?
Aga, właścicielka, dyrektorka i buyerka w jednej osobie. W pewnym momencie, po wielu życiowych zmianach, zamiast wracać do dawnej pracy, postanowiła spróbować czegoś nowego. Sklep internetowy okazał się strzałem w dziesiątkę. Pani Dyrektor podkreśla, że sprzedaje tylko to, co sama lubi, co natychmiast daje się zauważyć. Wybór ubrań i dodatków jest nieprzypadkowy, style najróżniejsze, poszukiwania Agi mają szeroki zasięg, od secondhandów i hurtowni po daleki i kolorowy Londyn. Poniżej mój subiektywny wybór spośród sklepowych perełek. Są tym bardziej drogocenne, że niepowtarzalne. Autorce gratuluję pomysłu, a sama ruszam na łowy :-).

Szarawary 25zł, czepek – turban 15zł, żakiet z baskinką 35zł, drapowana suknia 50zł, bluzka z bufkami 20zł, sweter Benetton 15zł.

Jeansowa sukienka z aplikacjami 35zł, sukienka we wzory 30zł, sukienka z jasnego jeansu 35zł, top w szkocką kratę 30zł, skórzane kozaki 35zł, torebka 40zł.

Płaszcz 100% wełny 50zł, kopertowy płaszcz z mieszanki wełny i kaszmiru 70zł, trencz 45zł.

Źródło zdjęć: www.vintage-agi.pl

3 Comments

 • jgn
  Posted 12 grudnia 2008 16:28 0Likes

  rzeczywiście niezłe

 • shava-shava
  Posted 13 grudnia 2008 09:50 0Likes

  Harel, kocham cię!!! Hermes Kelly jak żywa, tylko bez tego dyndającego pasezka… Ech, już ktoś zamówił. Ale sklep jest do wertowania na długie godziny. Wspaniały!

 • black_magic_women
  Posted 13 grudnia 2008 10:04 0Likes

  Ten zakładany płaszcz taki maxmarowy:)I ja zajrzałam na stronke-faktycznie duzo fajnych rzeczy.Szczególnie plisowane spódnice i takie w krate,jakie nosiła moja mama w latach 80

Leave a Reply