Internetowe nowości

Wiosna niby daleko, a wszędzie jej pełno. Zajrzałam do dwóch internetowych sklepów, by się o tym przekonać. I rzeczywiście, wzory, kolory i nastrój zupełnie niezimowe. W związku z tym, że od samego patrzenia robi się cieplej, co ostatnio jest bardzo pożądane, a także z tym, że nic tak nie poprawia humoru jak zakupy (zrozumiem, jeśli Czytelnicy każą mi przestać głosić takie herezje, w końcu ile można? ;-)), przedstawiam subiektywny wybór tego, co ostatnio w trawie piszczy. Na początek folkowo i nowocześnie prosto z  Ludowo Mi (łącznie z inspiracją wzorami Pucciego), a potem świeża dostawa skarbów z Vintage Agi. Sprany jeans i kwiaty: oto wszystko, czego mi trzeba na wiosnę :-).

Filcowa broszka konik morski 36zł Elma, torba ekologiczna 39zł, niebieska kosmetyczka 32zł Art Fabryka, kolczyki malowane w róże 36zł Ru&Vero, różowa torebka 87zł Not To Repeat, torba w kwiaty 92zł Yamira Collection, bransoletka z motylem 26zł Tworzywo Ludowe, okrągłe kolczyki 35zł Dooperelle. Wszystkie rzeczy dostępne w sklepie Ludowo Mi .

Sukienka 20zł, jeansowa spódnica 20zł, kurtka w kwiaty 35zł, plisowana spódnica 25zł, turkusowy pasek 15zł, granatowy pasek z plecionką 15zł. Wszystkie ubrania pochodzą ze sklepu Vintage Agi .

Brązowa torebka 40zł, złota kopertówka Topshop 40zł, czarna torba 25zł. Wszystkie torebki dostępne w sklepie Vintage Agi.

Źródło zdjęć: www.ludowomi.pl, www.vintage-agi.pl.

4 Comments

 • boovca
  Posted 13 stycznia 2009 20:04 0Likes

  och wreszcie cos z mojej polki – second hand! bo H&M, Zara i Mango na Twoim blogu to juz do znudzenia wałkowałas 🙂

 • dorcia12345
  Posted 21 stycznia 2009 07:41 0Likes

  Co do sklepu Vintage-Agi to ja się już zraziłam. Kupiłam tam jeden z produktów, dokonałam wpłaty-dostawałam info o kolejnych statusach zamówienia- po to, żeby w końcu dostać meila, że zakupiony przeze mnie produkt już wcześniej sprzedali. Ciekawe ile poczekam na zwrot kasy:)

 • aga.pier
  Posted 2 lutego 2009 12:36 0Likes

  Pani Doroto, zdaje sie, że wytłumaczyłam pomyłkę wyraźnie. Wynikało to tylko i wyłącznie z faktu przenosin sklepu na inny serwer i kilku błędów, które przy tych czynnościach wystąpiły. Poza tym pieniądze zostały zwrócone tego samego dnia jak zauwazyłam pomyłkę czyli 20.01.2009r. więc w momencie zastanawiania się ile bedzie Pani czekała na zwrot, najprawdopodobniej były na Pani koncie. Pozdrawiam i zapraszam na zakupy 🙂

 • aga.pier
  Posted 2 lutego 2009 12:40 0Likes

  20.01.2009 był wpływ od Pani i tego samego dnia dokonałam zwrotu 🙂
  pozdrawiam 🙂

Leave a Reply