Ulica wciąż żywa

Można by się czepiać, że ostatnio wszędzie tylko ten street style i street style (czy jak kto woli stritstajl i stritstajl ;)). Ja jednak czepiać się nie będę, ponieważ pamiętam czasy, gdy głodna inspiracji bezskutecznie poszukiwałam takich zdjęć robionych w Polsce. Powstające co jakiś czas blogi zawieszały się zwykle po kilku miesiącach. Na szczęście dzieje się dobrze. Jakiś czas temu nowo powstały serwis Wars Sawa Junior (chwilowo wciąż tylko na Facebooku, ale… proszę zwrócić na słówko „chwilowo” i cierpliwie oczekiwać na rozwój sytuacji) także postanowił dokumentować styl ulicy. W związku z lokalizacją swoich warszawskich sklepów, głównie okolic Marszałkowskiej oraz Pasażu Wiecha. Nie ma tu wyszczególnionych kryteriów, zauważyłam, że na zdjęciach znajdują się ludzie, którzy – takie mam wrażenie – po prostu dobrze się czują w tym, co mają na sobie. Niby nic nowego, a cieszy :).

Zdjęcia: Wars Sawa Junior

5 Comments

 • garga-mella
  Posted 15 lipca 2011 10:34 0Likes

  Świetne, szczególnie dziewczyna na pierwszym zdjęciu. A najfajniejsze jest to, że na ulicach jest coraz więcej fajnie i fantazyjnie ubranych ludzi.

 • millesoffashion
  Posted 15 lipca 2011 12:01 0Likes

  Zgadzam się, nie ma co narzekać na nadmiar, jeśli jego jakość jest tak dobra:) Sama setki razy przymierzałam się do robienia zdjęć streetstyle`owych na bloga, ale jakoś ciągle nie mogę pokonać bariery: ,,przepraszam czy mogę Ci zrobić zdjęcie?”:P

 • Gość: modologia, host-79.173.6.99.tesatnet.pl
  Posted 15 lipca 2011 13:01 0Likes

  Ja jestem dobrej myśli, powoli powoli, a będziemy mieć bloga z mody ulicznej, który przebije Sartorialista ;) (Tak, cierpię na ogólnie nadmierny optymizm ;))

 • feco_d
  Posted 18 lipca 2011 21:22 0Likes

  No i do czego to doszło, żeby znajomych odnajdować na blogach i innych fejsbukach:) W dodatku będąc święcie przekonanym, że oni rezydują po drugiej stronie kanału La Manche ;) Dzięki Harel za link, mam nadzieję, że autorom starczy zapału i charyzmy na dłużej niż parę miesięcy, żeby zachęcić i zmobilizować pasjonatów mody z miast innych niż Warszawa do uwieczniania ciekawie ubranych ludzi. Bo jak na razie to wszyscy na słowo muszą mi wierzyć, że we Wrocławiu takowych nie brakuje :)

 • Gość: JOANNADE, 107-228-149-91.cpe.marton.net.pl
  Posted 22 lipca 2011 11:55 0Likes

  dla nie ostatni zestaw najlepszy. kolor bluzki super.
  joannade.blogspot.com
  http://www.facebook.com/pages/Fashion-Passion/127087060700971

Leave a Reply