Mi Momento

Pośród wyrastających jak grzyby po deszczu klubów zakupowych Mi Momento jest miejscem zaskakująco i przyjemnie kameralnym. Niewielki asortyment został zrehabilitowany starannym doborem marek i towarów. Oferta jest płynna, zmienia się co kilka dni. Jeszcze niedawno można było złapać Conversy tańsze o jakieś czterdzieści procent, niedługo pojawi się Pandora (którą można lubić lub nie, ale genialny pomysł na uzależnienie od siebie klientek trzeba docenić). Obecnie kuszą kultowe koszulki Amplified (choć zniżka 5% jest raczej wkurzająca niż atrakcyjna, ale ponieważ zdarzają się przeceny 50%, udam, że tego nie widzę, he he).
Co więcej, osobna część sklepu poświęcona została markom polskim. To zawsze będę doceniać i zawsze będę tu dawać znać o takich przedsięwzięciach. Aktualnie możemy tam znaleźć między innymi ultra kobiecą Natalię Siebułę (pastelowa kolekcja Aurora), Magdę Hasiak (którą niedawno się tu zachwycałam przy okazji kolekcji wiosennej, teraz w Mi Momento nastało lato – cóż za kreatywna kobieta!) i Cookie (seksi!!!).
Co dla mnie niezwykle istotne, nie trzeba się logować, by dostać się na stronę. Więc oglądać możemy anonimowo, bez zobowiązań i ryzyka, że nasza skrzynka mailowa zostanie zapchana newsletterami. Jeśli już zdecydujemy się na zakupy, warto zwrócić uwagę na jedną rzecz. Dość często wysyłka towaru następuje nawet do trzech tygodni po zakończeniu kampanii. Na szczęście polskich kolekcji to nie dotyczy. Uff…

4 Comments

 • Gość: milka, afgm59.neoplus.adsl.tpnet.pl
  Posted 7 lipca 2012 17:56 0Likes

  fajnie, ze można zobaczc cos bez zalogowania. czekam na pandore.

 • Gość: kelly, epn154.neoplus.adsl.tpnet.pl
  Posted 7 lipca 2012 20:49 0Likes

  Takich klubów jest już kilka (sama chyba znam dwa inne), ale ten ma wyraźną przewagę – polscy projektanci! No i możliwość podglądania bez logowania.. lubię być podglądaczem.

 • Gość: Fashion Split Personality, host892521235.ame.3s.pl
  Posted 8 lipca 2012 08:28 0Likes

  Nie znałam, ale chętnie będę tam zaglądać. Chociaż nie jest to dobra wiadomość dla mojego portfela ;-))

 • Gość: linka1, 217.153.109.22*
  Posted 9 lipca 2012 07:18 0Likes

  Koszulki Amplified są po 115zł w intymna.pl, ale chyba jest to starsza kolekcja:)

Leave a Reply