Picto!

Zbieram się do tego wpisu już od kilku dni. Ale może nawet dobrze się składa, że padło na dziś. Bo im dłużej przyglądam się tym zdjęciom, tym bardziej mi się podobają. W roli głównej występują produkcje Basi Chrabołowskiej, założycielki marki B Sides (pisałam o niej tutaj). Produkcje w odsłonie jesiennej, zebrane pod wspólną nazwą Picto (skąd nazwa, pisałam z kolei tutaj). W poniedziałek w warszawskiej Modernie odbyła się prezentacja poniższych zdjęć. Format był, rzecz jasna, znacznie większy, a tłum gości nieco utrudniał dokładne oględziny (choć uroczy był to tłum i bez niego sobie imprezy nie wyobrażam). Pośród tłumu stała skromna osoba autorki dzianin, spowita w jedną z tychże – będąca tym samym najlepszą swoją modelką. Spotkałam Basię może trzy razy w życiu i za każdym razem miała na sobie swój projekt. Czy muszę dodawać, że za każdym razem wyglądała tak przekonująco, że machinalnie sięgałam do portfela, by kupić sobie dokładnie to samo (choć nie zawsze były ku temu sprzyjające warunki)? Nie inaczej stało się tym razem.
Jeśli chodzi o samą sesję, czy muszę cokolwiek pisać? Coraz częściej, gdy mam okazję prezentować tu fantastyczne zdjęcia, stwierdzam, że one się same opiszą (czy też obronią). Że moja osoba jest w tym zbędna. Może tylko jedno skojarzenie fantastycznego Feco, które oszczędnym ażurom w nowoczesnej formie nada nieco humoru (żałuję, że to nie ja na to wpadłam!). Marysiu!!!

B Sides Picto

B Sides Picto

B Sides Picto

B Sides Picto

B Sides Picto

B Sides Picto

B Sides Picto

zdjęcia: Jacek Kołodziejski
modelki: Marzena Pokrzywińska, Dominika Zięba (Dodo)/D’Vision
produkcja: Sara Marcysiak

włosy: Kasia Zalewska
makijaż: Paweł Bik
miejsce: Syreni Śpiew

6 Comments

 • Gość: hardaska, ney92-7-78-233-218-32.fbx.proxad.net
  Posted 19 października 2012 13:42 0Likes

  Rozumiem Cie, chyba tez bym siegnela do portfela, hardaska
  zdrowiemodauroda.wordpress.com/
  http://www.hollygoestohollywood.blogspot.fr/

 • Gość: ewa, koln-4d0b7065.pool.mediaways.net
  Posted 21 października 2012 12:22 0Likes

  fajny blog. trafilam tu z linka od tattwy i na pewno bede zagladac czesciej. pozdrawiam ewa

 • Gość: natalija, 91-235-10-191.miex.de
  Posted 21 października 2012 15:29 0Likes

  gorgeous

 • katasia_k
  Posted 21 października 2012 16:52 0Likes

  Bardzo podobają mi się te zdjęcia! Czy wiadomo, w którym budynku (domyślam się, że to jakiś hotel?) została zrobiona sesja?

 • feco_d
  Posted 21 października 2012 18:08 0Likes

  Komentarz o Marysi pojawić się musiał, bo jakoś bardzo retro ta kolekcja mi się kojarzy, mimo oszczędności formy i materiałów. Ot, taki minimalizm a la lata 70. A rudą panią modelką ciągle jestem zauroczony 😀

 • Gość: Stilago, 83.142.186.23*
  Posted 23 października 2012 11:06 0Likes

  Bardzo ładna sesja i jeszcze ładniejsza kolekcja. Przepiękne są te ubrania w stylu lat 80. Aż chce się założyć. wszystkie.od razu 🙂

Leave a Reply