dzień ze stylem Mischy Barton

Mischa Barton. Podoba mi się jej styl. Różne źródła niosą sprzeczne informacje na ten temat, mianowicie niektóre mówią, że kształtuje go sama, inne, że cały wygląd Mischy jest dziełem stylistki Rachel Zoe (tak, tej od leku na astmę dla koni, który miała podawać Nicole Richie dla zachowania sylwetki…). Czyja by to nie była robota, jest z czego czerpać inspiracje.

Na przykład poranny spacer z kawą i gazetą (kto z nas ma na to czas… :-). Jeansy rurki, wygodne buty, luźna koszulka w rockowym albo romantycznym stylu. Na szyi dużo cienkich łańcuszków z wisiorkami (to teraz bardzo modne). Śliwkowa torebka Chanel 2.55 wygląda jakby została stworzona wczoraj, nie w 1955 roku. To zasługa niezobowiązującego zestawu niebieskiej mini (ale nie zbyt mini), białej koszulki i kamizelki (dyskusyjna część garderoby, ale na Mischy czy Kate Moss wygląda znakomicie). I akcent w postaci czerwonych pantofelków bez czubka.

W drodze na lunch :-). Ach te sukienki… Nie trzeba wiele dodawać, mają urok same w sobie. Gdy jest chłodniej, można narzucić lekką marynarkę lub jeansową kurtkę. Płaskie sandałki, rozpuszczone włosy, torebka i gotowe. Być może jestem nieobiektywna, ale mam słabość do sukienek. Nie trzeba się starać, żeby wyglądać w nich dobrze. Oczywiście są przykłady na to, że można wyglądać też źle (gofugyourself.typepad.com), ale na razie je pominę. Może inaczej: w dobrze dobranej sukience nie można wyglądać źle.

Chłodne popołudnie. Powrót rurek. Różne góry, biały t-shirt i akcentująca całość torba. Zwłaszcza środkowa Giselle Bag Luelli.

Wieczorne wyjście. Soczyste kolory, bardzo modne także w następnym sezonie. Pośrodku sukienka Prady. To ostatnio mój ulubiony kolor. Elegancję sukienki można przełamać białym skórzanym żakietem, który po bliższym przyjrzeniu się zaczyna pasować do reszty. Mała torebka do ręki, szpilki, włosy upięte lub rozpuszczone, pełna dowolność. Znów to sukienka kształtuje image. Brawo, Mischa!

2 Comments

  • ogia
    Posted 23 lipca 2007 18:51 0Likes

    swietne zestawienie zrobilas! znowu kawal dobrej roboty :)

  • olymp
    Posted 27 lipca 2007 17:47 0Likes

    ja też ja podziwiam, nie tylko za grę ;) inspirująca jest-fakt. ale Rachel Bilson też jest niezła w te klocki. jednak bardziej odpowiada mi ich styl w 'Życiu na fali’.

Leave a Reply