Black leather jacket

„Black leather jacket” brzmi jakoś bardziej romantycznie niż „czarna skórzana kurtka”, stąd kolejny raz wkrada się w tytuł notki język angielski. Poza tym znaczenie słowa „jacket” obejmuje także marynarkę, co ma tu znaczenie. Element ten nigdy tak naprawdę nie zniknął z pokazów ani tym samym nie wyszedł z mody. Jesienią na wybiegach (albo raczej zeszłej zimy na jesiennych wybiegach :-)) pojawił się w tylu formach, że nawet najwięksi przeciwnicy tegoż mogli znaleźć coś dla siebie (swoją drogą niekoniecznie przecież musi być skórzany). Jak dla mnie oprócz wersji Yamamoto wszystkie stylizacje są zbyt mroczne. Osobiście widzę taką kurtkę do zwiewnej sukienki w kwiaty. Skojarzenia z motocyklami bywają całkiem w porządku, ale muszą mi Państwo uwierzyć na słowo, nie w moim przypadku :-).

Julia Stegner; Ashley Olsen; Agyness Deyn; Julia Dunstall.

4 Comments

 • yashczoorka
  Posted 21 stycznia 2008 09:24 0Likes

  wrócił dawny styl wpisów Harel cudownie:)

 • poshash
  Posted 21 stycznia 2008 11:08 0Likes

  Typowa skórzana kurtka to nie dla mnie, ale takie krótkie wdzianko, jakie ma na sobie Julia Stegner chętnie bym założyła:)

 • czula-halina
  Posted 21 stycznia 2008 12:12 0Likes

  A co na to ekolodzy?

 • vlaaa
  Posted 21 stycznia 2008 18:42 0Likes

  Wersja Fendi jest bossssska 😀 Julia Stegner w swojej mini-skórzanej kurteczce także prezentuje się uroczo 🙂 Wcale nie jest zbyt mrocznie, to kwestia przekonania się.
  Poza tym super blog! Aż zainspirowałaś mnie do założenia własnego ;d

Leave a Reply