Piraci z Karaibów.

Eskapizm był swego czasu istotnym trendem, nikomu jednak nie śniło się, że tak wygodnie się w naszym życiu usadowi. Paradoksalnie, bo, z nielicznymi wyjątkami, ucieczki szukamy raczej wokół siebie niż daleko stąd. Uciekamy w domowe aktywności, poznawanie wcześniej wzgardzonych najbliższych terenów, lokalnych atrakcji, licząc, że ten stan wreszcie się skończy. Najnowsza kolekcja H&M Studio na wiosnę 2021 porywa nas… na bal przebierańców, który możemy swobodnie przenieść na zwyczajny dzień, bez zwracania na siebie uwagi. Jak to możliwe?

„Treasure Forever” to pirackie przebrania w wersji dla dorosłych. „Muza kolekcji SS21 odnajduje przygodę i fantazję w codziennym życiu. Ta kolekcja to krótka edycja optymistycznych stylizacji, w których można czuć się pewnie i komfortowo” – mówi Ann-Sofie Johansson, Creative Advisor w H&M. Uniform? Mundurek? Zbroja? Przypominają mi się słowa Sylwii Antoszkiewicz, coacha stylu, która radzi każdej swojej klientce, gdy ta ma gorszy dzień: „Fake it till you make it„. I właśnie takim udawaniem w słusznym celu jest najnowsza odsłona H&M Studio.

Ciekawostka dla mieszkańców Berlina i Sztokholmu. W butikach „Mitte Garten” oraz Sergels Torg oprócz najnowszych propozycji pojawią się elementy kolekcji poprzednich. To pierwsza tego typu akcja marki, co ciekawe, również w kampanii „Treasure Forever” zostały wykorzystane starsze ubrania. Czyżby akcja #masztowszafie dotarła do Szwecji?

Kolekcja trafi do sprzedaży 18 lutego 2021.

Leave a Reply