Przygotuj się na shopping

Ma być wygodnie. To podstawa udanej wyprawy na zakupy. Najważniejsze są buty. Często nie zdajemy sobie nawet sprawy, jakie dystanse pokonują nasze stopy w czasie wyprzedaży. Poza tym duża torba, do której będziemy mogły włożyć część zdobyczy. Strój nie powinien być zbyt skomplikowany, gdyż czeka nas zapewne wielokrotne przebieranie w przymierzalniach. Im mniej, tym lepiej. No i portfel… pełny :-). Zgodnie z trendami, w marynarskim stylu.

Źródło zdjęć: hm.com; mango.com

9 Comments

 • modomania
  Posted 28 czerwca 2008 08:46 0Likes

  Ja teraz na wyprawy sklepowe zakładam tylko sukienkę (łatwo się przebierać), no i oczywiście płaskie buty. Nie znoszę shoppingu zimą, wtedy trzeba za sobą ciągnąć płaszcz, szalik, w ciuchach za gorąco…koszmar! Teraz jest idealna pora, do tego wyprzedaże, więc korzystajmy 🙂

 • kajakajak
  Posted 28 czerwca 2008 21:40 0Likes

  Ta bluzka jest genialna! Czemu u siebie jej nie widziałam?!
  Ja na shopping ubieram się raczej w zestaw „góra- dół”, żeby podczas mierzenia nie rozbierać się do 'golasa’. Sukienki wydają mi się w tej akurat sytuacji niepraktyczne. Aczkolwiek je uwielbiam. 🙂

 • tres-magnifique
  Posted 28 czerwca 2008 21:48 0Likes

  H&M powinno nam placic prowizje. Albo przesylac darmowe probki ubran.

 • dana_oj_dana
  Posted 29 czerwca 2008 11:24 0Likes

  przeglądając Twój blog o modzie mam wrażenie,że Twoje zakupy i styl opierają się na wejściu do H&M i powiedzeniu „proszę wszystko z tego manekina”.Co sprawia,że wyglądasz tak samo jak setki innych dziewczyn z nielicznymi wyjątkami..
  Na lookbooku widać,że potrafisz być kreatywna i wymyślić coś więcej niż proponuje nam H&m..

 • harel
  Posted 29 czerwca 2008 16:13 0Likes

  Cóż… Prawda jest taka, że w internecie sensowne zdjęcia ubrań ma głównie H&M. Bardzo chętnie proponowałabym coś innego (i nie chodzi mi wyłącznie o konkurencyjne sieci, ale np. różne fajne ciuchy vintage), ale niestety z tym jest problem. Wychodzi więc na to, że H&M mnie sponsoruje, mimo że to ja im płacę, nie na odwrót :-).
  Proponując stylizację np. „na shopping” prezentuję zdjęcia dostępne w internecie, ale liczę także na wyobraźnię Czytelników, którzy będą potrafili stworzyć własny zestaw w oparciu o tę propozycję. Dla mnie to oczywiste.
  Gdybym chciała prowadzić coś w stylu Avanti, nie starczyłoby mi czasu na fotografowanie wszystkich ubrań wypożyczanych ze sklepu…
  Z drugiej strony mogłabym pokazywać ubrania sieci niedostępnych w Polsce, ale za to ciekawszych pod względem stylu. Ale mnie osobiście by denerwowało, gdybym zobaczyła coś, czego nie mogę mieć :-). Błędne koło.
  Więc, drodzy Czytelnicy, musicie jakoś wytrzymać ten H&M…

 • amorepomidore
  Posted 29 czerwca 2008 19:24 0Likes

  jeżeli o mnie chodzi to wybaczam 🙂
  a ta bluzka jest cudna

 • sh_sh
  Posted 29 czerwca 2008 21:00 0Likes

  Bluzka boska, ale nie w tym kolorze (tylko ecru) 🙂

 • trendsetterki
  Posted 30 czerwca 2008 12:47 0Likes

  W mango takie torebki teraz sprzedaja? bardzo mi się podoba musze kupic 😉

 • candice88
  Posted 30 czerwca 2008 22:21 0Likes

  O, a ja kupilam taka torbe mamie na dzien matki 🙂

Leave a Reply