Raj dla podglądaczy

Lubicie podglądać, jak mieszkają inni? Ta strona stworzona jest dla Was. Ostatnio trafiłam na The Selby i spędziłam na oglądaniu zdjęć znacznie więcej czasu niż mój plan dnia przewidywał :-). Można zajrzeć do mieszkania – pracowni Alexandra Wanga, odwiedzić Peaches Geldof, wybrać się do Paryża, by za moment odlecieć do Nowego Jorku. Inspiracje odzieżowe i wnętrzarskie gwarantowane. Plus świetny klimat i mnóstwo uśmiechu. Podsumowując, warto kliknąć.

4 Comments

 • elfik-pl
  Posted 2 lipca 2009 15:34 0Likes

  Hej Harel,
  tak to bardzo fajna strona, ktoras z szafiarek chyba o niej pisala, juz nie pamietam dzieki komu trafilam ten portal:) dzieki wielkie takze za linka na Atlantis Home, to dopiero gratka! szkoda ze jednak ciuchy Judy sa poza moim zasiegiem finansoweym, ech! ale inspiracje piekne:)

 • sierzgu
  Posted 3 lipca 2009 07:33 0Likes

  Oj zgadzam się, ja tam zaglądam regularnie. Zastanawia mnie tylko, że większosć z przedstawionych tam osób kolekcjonuje zabawki, plastikowe gadżety w stylu transformersów i inne takie… a to wszystlo w tych wumuskanych, minimalistycznych wnętrzach. Tak czy inaczej – apetycznie!
  Nosikamyk

 • majself
  Posted 4 lipca 2009 13:13 0Likes

  Troszkę nie na temat – nie można czytać Twoich starych tekstów, bo odnośniki do nich nie działają (wyświetla się błąd).

 • szymon-fotograf
  Posted 4 lipca 2009 20:42 0Likes

  Rzeczywiście bardzo ciekawy link dla designerów. Wpisy tworzą też bardzo ciekawy dokument fotograficzny – dzięki za wyszukanie stronki 🙂

Leave a Reply