Lato…

Nie należę do osób, które tęsknią za szkołą, ale jednej rzeczy mi brakuje: tych prawdziwych długich letnich wakacji. Odliczania ostatnich czerwcowych dni ciężkiej pracy i wreszcie cudnego wolnego czasu. Każdy dzień był jak sobota. Już od kwietnia przywoływałam sobie ten nastrój, wyciągając z dna szafy letnie ciuchy i nosząc je mimo kapryśnej pogody.
Ten klimat wciąż w sobie noszą niektóre z moich ciuchów. Beżowy kombinezon na ramiączkach, sukienki w kwiaty, kimonowe bluzki… A przypomniałam sobie o nim, oglądając kolekcję Fashion Agains Aids, już tradycyjnie wypuszczaną na lato przez H&M. Tym razem to jednak nie t-shirty, a cała gama ubrań w stylu… hmmm… festiwalowym? Letnim? Etnicznym? Hippisowskim? Zarówno powiązane ze światem muzyki modelki jak i super swobodna forma ciuchów tworzą połączenie tak wakacyjne, że odechciewa mi się pracować :).

Z informacji technicznych: kolekcja FAA H&M pojawi się 20 maja 2010 i będzie dostępna w dwóch sklepach: w Warszawie przy Marszałkowskiej i w Krakowie w Galerii Krakowskiej.

Zdjęcia: H&M

2 Comments

  • frenja
    Posted 20 kwietnia 2010 11:19 0Likes

    Myśl o klimatach ciuchy+lato+muzyka absolutnie nie pozwala mi się skupić na pracy, choć obok mnie piętrzy się góra papierów 🙁

  • czula-halina
    Posted 28 kwietnia 2010 11:04 0Likes

    Czy to kiedyś nastapi?

Leave a Reply