Wars Sawa Junior

Domy Towarowe Wars Sawa Junior to element Warszawy tak nieodłączny jak Pałac Kultury. Albo się je uwielbia, albo ich nie znosi. Ja uwielbiam. Może dlatego, że to tam budziły się moje pierwsze modowe fascynacje w głębokich latach osiemdziesiątych? To stamtąd miałam pierwsze eleganckie buty, wybłaganą czarną bluzę Hoffland. Tam kupiłam wymarzony lniany kapelusz i pierwsze opakowanie różu Bourjois.
Od tamtego czasu domy towarowe przeszły już sporo metamorfoz, w efekcie dzieląc dawną przestrzeń pomiędzy najpopularniejsze sklepy odzieżowe, kosmetyczne i nieśmiertelny Empik. I choć wydawałoby się, że zostały całkowicie wyparte z naszej świadomości, Wars, Sawa i Junior wciąż istnieją.
Na dowód tego już w lipcu rozpocznie się całkiem nowa kampania tychże. Właśnie dziś rusza internetowy casting na nowe twarze Domów Towarowych Centrum. I nie są poszukiwane ani doświadczone modelki, ani wielkie gwiazdy.
„Szukamy dziewczyn z osobowością, takich, których twarz będzie mogła wyrazić barwny charakter miejsca jakim są  Wars, Sawa i Junior.” – mówi Beata Wałujska – Sieniuta, Asset Manager w firmie ING Real Estate, która zarządza Domami Towarowymi.
Bardzo jestem ciekawa, jak to się potoczy. Może na billboardach reklamowych zobaczę jakąś znajomą twarz? Fajnie by było!
Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

2 Comments

  • metka_by_traczka
    Posted 26 maja 2011 06:48 0Likes

    to ja – warszawianka z urodzenia – zgłaszam się na modelkę!

  • Gość: o.m.nie, main.smrw.lodz.pl
    Posted 29 maja 2011 19:57 0Likes

    To logo trochę przypomina mi czołówkę Star Wars!

Leave a Reply