Fashion People – nareszcie!

Podczas gdy mnie tu nie było, trafiła do sprzedaży książka Fashion People. Pisałam o niej sporo, od początku kibicując całej akcji. Ogromną przyjemnością jest dla mnie fakt, że w środku znalazło się także moje zdjęcie. Wczoraj wreszcie mogłam ją obejrzeć (nie będę wdawać się w szczegóły ani opowiadać, jak to przyszłam na konferencję prasową cztery godziny za późno i wcale tego dnia nie było mi do śmiechu, dlatego też odebrałam książkę z ponad tygodniowym opóźnieniem i w ogóle dlaczego blog chwilowo stanął w miejscu – ważne, że idzie ku lepszemu).
No i mamy dokumentację polskich ulic. Może się to podobać bardziej lub mniej, można mieć niedosyt lub przesyt – co kto woli. Ja mam niedosyt. Najbardziej warszawskich zdjęć archiwalnych, które znalazły się na końcu albumu.

Przy okazji chciałabym pogratulować wszystkim, którzy go tworzyli. Od pomysłodawczyni, Doroty Wróblewskiej, po grono fotografów, konsultantów oraz wszystkich innych dobrych ludzi, którym się chciało, mimo że łatwo nie było. To jest kawał dobrej roboty – mam nadzieję, że gdy ten nakład się wyczerpie, będzie można liczyć na kolejne wydania. Takie rzeczy nie powinny być limitowane.

Książkę Fashion People można kupić albo na Allegro cenie 59 zł, albo w Empikach (nieco później) za całe 79 zł.

5 Comments

 • veronicakane
  Posted 2 lipca 2011 11:10 0Likes

  Bardzo fajny pomysł na książkę :). Czekałam na coś takiego bardzo długo. Chyba kupię ją dla koleżanki fashionistki na urodziny.

 • Gość: kelly, abti27.neoplus.adsl.tpnet.pl
  Posted 2 lipca 2011 13:54 0Likes

  Czekam, aż pojawi się w Empiku 🙂 Ciekawe na co dokładnie zostaną przeznaczone pieniądze.

 • jagnesjag
  Posted 2 lipca 2011 14:07 0Likes

  Książkę zamówiłam już na allegro, ale jako, że do końca lipca jestem zagranicą to obejrzę ją dopiero w sierpniu:( Nie wiedziałam, że wrzucono też zdjęcia archiwalne, bardzo fajny pomysł.

 • Gość: agata, user-46-112-137-112.play-internet.pl
  Posted 2 lipca 2011 16:18 0Likes

  ksiazka rewelacyjna,mam swoj egzemplarz.. czekam na kolejne edycje!

 • Gość: amacewicz, auc24.neoplus.adsl.tpnet.pl
  Posted 2 lipca 2011 16:32 0Likes

  kelly, dochód z książki zostanie przekazany przekazany na edukacje dla najzdolniejszych osób, które zostaną wybrane drogą konkursową na blogu Doroty Wróblewskiej 🙂 Dzięki książce spełni się czyjeś marzenie 🙂

Leave a Reply