Aleksandra Kawałko

Aleksandra Kawałko – polska młoda zdolna. Tworzy ubrania jednocześnie intrygujące i funkcjonalne. Ostatnio coraz więcej u niej połysku i przeźroczystości. Jednak daleko tu do rzeczy oczywistych, choćby mocno eksploatowanej na tegorocznych jesiennych wybiegach odzianej w tiule i błyszczącą skórę erotyki (pierwszy przykład z brzegu: Louis Vuitton). Lookbook najnowszej kolekcji projektantki to prawdziwy majstersztyk. Właściwie nie jestem pewna, czy powinien być określanym mianem lookbooka – jest to raczej impresja, szkic charakteru projektów. Te zdjęcia spokojnie mogłyby znaleźć się na stronach z sesjami mody w którymś z polskich tzw. luksusowych magazynów. Wreszcie byłoby co oglądać :).
A tak przy okazji, stylizacją sesji zajęła się Areta Szpura – inna młoda zdolna, o której z pewnością jeszcze będzie głośno.

fot. Agata Pospieszyńska

4 Comments

 • zielona-karuzela
  Posted 15 sierpnia 2011 11:49 0Likes

  Lookbook naprawdę robi wrażenie, tym bardziej, że jak sama wspominasz bliżej mu do luksusowej sesji zdjęciowej niż zwykłego zaprezentowania kolekcji.

 • Gość: kelly, proxy-gw.uib.no
  Posted 15 sierpnia 2011 16:00 0Likes

  Pisałam już o Oli dwa razy i dwa razy ciężko mi było przejść przez te liczne superlatywy w mojej głowie i stworzyć tekst, który ma ręce i nogi 😉 Lookbook jest rewelacyjny, uwielbiam takie klimatyczne zdjęcia. No i same ubrania też – oglądałam je w łódzkim showroomie. Zdecydowanie warte uwagi!

 • Gość: bez gustu, aemd144.neoplus.adsl.tpnet.pl
  Posted 16 sierpnia 2011 22:49 0Likes

  Piękna czerń, takie ubrania lubię 🙂

 • Gość: kaja, 178.73.49.8*
  Posted 24 sierpnia 2011 11:44 0Likes

  Świetna sesja, oddaje klimat samych ubrań

Leave a Reply