A tymczasem…

… na Brackiej… w Warszawie (bo co w Krakowie, nie tylko na Brackiej, możecie przeczytać u Styledigger vel Spotdigger) wyrósł jak spod ziemi TFH Tymczasowy Butik, w którym można kupić ubrania od, jak sami jego twórcy określają, najbardziej obiecujących młodych polskich projektantów. Sklep mieści się tam, gdzie swego czasu sławetna Arka (kto pamięta?), a potem (do dziś zresztą) Trafic Club.

Wewnątrz do nabycia m.in. Odio Tees, co do istnienia których uświadomiła mnie niedawno Jaga – szczęśliwa posiadaczka jednego z nich, a także sukienki projektu Sylwii Rochali. Świetne do siebie pasują, tak swoją drogą.

Zdjęcia: TFH Tymczasowy Butik via Facebook

4 Comments

 • Gość: kelly, jedenzero6-czteryosiem.echostar.pl
  Posted 17 stycznia 2012 16:39 0Likes

  No i dlaczego znów Warszawa? Wszystkim ciekawym wydarzeniom proponuję przenieść się do Poznania albo zaoferować mi mini-teleport 🙂

 • baglady
  Posted 17 stycznia 2012 16:59 0Likes

  a jak cenowo to wygląda?(ja pamiętam arkę:))

 • jagnesjag
  Posted 18 stycznia 2012 00:21 0Likes

  Koszulki są rewelacyjne. Teraz czaję się na szarą. Polecam wszystkim, nie tylko fanom abstrakcji. Cenowo bardzo ok od 60 do 80 zł.

 • Gość: AgaP. patchworkandco.com, 178.73.49.6*
  Posted 20 stycznia 2012 21:18 0Likes

  Droga Harel,
  Przynajmniej raz w tygodniu tamtędy przechodzę i nie zauważyłam… poważne niedopatrzenie! Dzięki za info! Dopiero teraz też zauważyłam, że umieściłaś mojego Patchwork&Co na jednej ze swoich list, bardzo mi miło i dziękczynny ukłon do pasa z mojej strony. Pozdrawiam i do przeczytania!

Leave a Reply