W nowej odsłonie

10DecoArt do tej pory kojarzyło się przede wszystkim z fantazyjną biżuterią łączącą w sobie najróżniejsze elementy – zwykle bazą był ozdobny sznurek, a zdobiły ją szlachetne surowce lub niepowtarzalne ceramiczne elementy. Sama jestem szczęśliwą posiadaczką dwóch naszyjników, które, choć niezwykle charakterystyczne, pasują do sporej ilości rzeczy – i niezmiennie zwracają na siebie uwagę – a ja z przyjemnością informuję pytających, że to dzieło stuprocentowo polskie :).
Na wiosnę twórczyni 10DecoArt, Anna Pałubicka, postanowiła poszerzyć bazę materiałów o kolorowe skóry. I w najnowszej kolekcji główną rolę grają bransoletki. Szerokie, wyraziste, niebanalne. Zdobione falbankami, kokardkami (niektóre z powodzeniem udają makaron farfalle ;)) lub oryginalnymi guzikami. Jestem pod ogromnym wrażeniem połączeń kolorystycznych. Bo takie pomysły mogą przyjść do głowy tylko komuś o ogromnej wyobraźni. Zresztą gdy ogląda się prace projektantki, rzecz wyobraźni wydaje się być oczywista :). Poniżej dosłownie odrobina tego, co wydarzyło się ostatnio w 10DecoArt. Lubimy? Lubimy!

Zdjęcia: 10 Deco Art

4 Comments

 • Gość: Aleksandra, user-46-112-114-195.play-internet.pl
  Posted 29 marca 2012 08:02 0Likes

  Dla mnie trochę za strojne te bransoletki., jak i cała biżuteria tej marki. Doceniam jako twór artystyczny, ale sama wolę prostsze formy. Podoba mi się w tej marce, że korzysta z naturalnych, dobrych materiałów- skóra, jedwab, ceramika. Ostatnio masę twórców biżuterii sprzedaje w cenie złota zwykłe sznurki i plastik. Za to duże brawa dla 10DecoArt!
  Pozdrawiam,
  Aleksandra

 • jagnesjag
  Posted 29 marca 2012 08:27 0Likes

  O wow, ale fajne. Ta pierwsza jest śliczna i przypomina mi trochę makaronowe kolczyki na lato od D&G, też się chłopaki rzucili na farfalle:D

 • Gość: Zuzolińska, 178235012145.warszawa.vectranet.pl
  Posted 29 marca 2012 10:20 0Likes

  Nie ma lepszej biżuterii, niż ta, która kojarzyłaby się z jedzeniem 😀 Jedna wygląda jakby miała przyczepione farfalle, jedna jakby miała przyczepione pokarbowane sałaty. Mniam. Na pewno wcześniej czy później się w taki uzbroję.

 • Gość: kelly, 108-111.echostar.pl
  Posted 29 marca 2012 16:29 0Likes

  Makaronikowa inspiracja jest świetna 🙂 Jeśli ktoś z czytelników jest z Poznania – koniecznie musi wybrać się na Wrocławską – magiczne miejsce i poprawia humor! A skórzane bransoletki widziałam jeszcze „podczas tworzenia” i wyglądają naprawdę dobrze. Moje (też dwa :)) naszyjniki bardzo lubię a one pewnie tylko czekają na to, aż powiększy im się rodzina ;))

Leave a Reply