Bubble Gum

Gdy widzę takie rzeczy, robię się dumna. Produkt ten (czy może raczej projekt) jest w stu procentach polski. Czyż to nie piękny sposób na przedstawienie zamysłu kolekcji? Klimat troszkę jak z Sofii Coppoli, ubrania – jak z marzeń o idealnym dniu wakacji. W dodatku jedna z modelek przypomina mi młodziutką Julie Delpy, do której swego czasu chciałam być podobna (lecz cóż, aż tyle na operacje plastyczne nie mam…). Poznajecie te rzeczy? To oczywiście Justyna Chrabelska, o której piszę tu z przyjemnością co sezon. O tych ciuchach też już pisałam. Ale dopiero teraz możecie zobaczyć je w akcji!
 

 
BUBBLE GUM
Director: Łukasz Gronowski
Director of photography: Natalia Jakubowska
Edited by: Natalia Jakubowska, Łukasz Gronowski
Music: „Bubble Gum” by Miss Emma
Production: Rex White 2012

3 Comments

 • Gość: malamajka.blogspot.com, pdg34.internetdsl.tpnet.pl
  Posted 26 czerwca 2012 08:49 0Likes

  Ale piękny spot, taki mocno kojarzący się z latem! Pokazane ciuchy – super! Szkoda, że takich fajnych spotów nie pokazują w tv 🙂

 • Gość: black_magic_women@gazeta.pl, 89-68-90-73.dynamic.chello.pl
  Posted 26 czerwca 2012 10:14 0Likes

  Oglądam ten film i łza się w oku kręci,że nie jestem już taka młodziutka jak dziewczyny na filmie.Wiadomo 30to nie to samo…Na szczęście mam młodszego chłopaka i mało poważne życie to jeszcze czasem mogę się tak beztrosko ubrać;)

 • Gość: kelly, 108-111.echostar.pl
  Posted 26 czerwca 2012 11:41 0Likes

  Świetne, świetne – takie spoty chciałabym widzieć w TV! Radosny klimat, prosty, ale doskonały pomysł no i ciekawe ubrania. Chyba nie można tego nie polubić (albo chociaż nie obejrzeć z uśmiechem)

Leave a Reply