Nenukko

Pokaz Nenukko podczas Łódzkiego Tygodnia Mody hipnotyzował jak zwykle. Niektóre modelki miały doczepione grzywki, które wręcz automatycznie kojarzyły się z fryzurami autorstwa Jagi Hupało. I dobrze, że się kojarzyły, bo to właśnie ona była odpowiedzialna za uczesania. Grzywki powróciły też w lookbooku marki. Szkoda, że nie można ich kupić w sklepie internetowym. Myślę, że znalazłyby wielu fanów. Fryzury pozostawiam jednak w spokoju, czas zająć się samymi ubraniami.
 
Ani kolorystyka, ani forma nie zaskoczyły. Nenukko to Nenukko – wypracowany, konsekwentny styl dla wiernych fanów. Coraz bardziej intryguje mnie zatarcie podziału na płeć. Myślę, że nie bez powodu model ma delikatne rysy, a modelka zdecydowanie ostrzejsze. U Nenukko zaciera się też podział na pory roku. Czy w ogóle pozostaje jakikolwiek podział? Gdyby ubierać się tylko tam, można by było spokojnie posiadać wspólną garderobę (bez względu na to, czy stanowimy związek mieszany, czy tej samej płci). Cieszy mnie ogromnie powrót swetrów we wzory. Choć uważam, że pandy sprzed roku były bezkonkurencyjne. Ale takie niby norweskie motywy też mają sporo uroku.
 
Kilka dni temu kolekcja D.A.U. (Divergence Appears Unbalanced) pojawiła się w sklepie internetowym. Znów muszę wspomnieć o cenach. Zbyt często z góry zakładamy, że rzeczy z wybiegu muszą być drogie. Czy aby na pewno? Zanim tak stwierdzicie, proponuję zajrzeć i się przekonać.
 

 

 

 

 

 

 

 

 
Zdjęcia: Przemek Dzienis, Nenukko

9 Comments

 • jagnesjag
  Posted 30 sierpnia 2012 13:56 0Likes

  Fajne ubrania, świetna modelka i rewelacyjny pokaz. Ubrania zdecydowanie do noszenia. I do oglądania też:)

 • millesoffashion
  Posted 30 sierpnia 2012 14:02 0Likes

  Absolutnie uwielbiam Nenukko – na jesień planuję zaopatrzyć się w kilka rzeczy od nich – na pewno szary, gruby płaszcz:)

 • harel
  Posted 30 sierpnia 2012 14:06 0Likes

  Ja marzę o tej sukience z kieszeniami. Tylko nie wiem, czy wolę czarną, czy szarą. To takie trudne!!! 😉

 • jagnesjag
  Posted 30 sierpnia 2012 15:02 0Likes

  Taaaak, ja chyba chcę szarą i ten ostatni bluzo – płaszcz. Boski.

 • Gość: artwordstyle, 213.156.124.7*
  Posted 30 sierpnia 2012 21:27 0Likes

  fajne to wszystko 🙂
  ps „Pary mieszane” <3

 • Gość: kelly, adkd235.neoplus.adsl.tpnet.pl
  Posted 31 sierpnia 2012 10:01 0Likes

  Te zdjęcia są takie piękne. Ta modelka to strzał w 10, nikt by tutaj nie pasował lepiej!!

 • Gość: Nieszafiarka, 82.160.207.*
  Posted 31 sierpnia 2012 12:38 0Likes

  Ta kolekcja Nenukko to trochę taka „nieprosta” prostota. Ceny nie są jakieś z kosmosu, ale tanio (patrząc tylko na ceny) też nie jest. Jeśli jednak spojrzy się na piękno ubrań, to nie można powiedzieć, że jest za drogo – za takie ubrania warto zapłacić.

 • lobelia1
  Posted 31 sierpnia 2012 15:04 0Likes

  Kurczę poliester wszędzie… No ale zobaczymy, poliester tez bywa różny, antracytowa bluza/płaszcz z ostatniego zdjęcia już do mnie jedzie (mam nadzieję…). Ogromny plus za poprawienie strony sklepu i dodanie np. informacji o skladzie materiału, oraz, co najważniejsze, o rozmiarach modelki na zdjęciu – ogromnie pomocna informacja w przypadku ubrań tzw. „onesize”. Na dodatek jeszcze modelka nie wygina się w dziwacznych pozach, co pozwala ocenić fason ubrania i niezly zoom (mógłby jeszcze być taki bliższy z samą fakturą materiału). No dosłownie jakby ktoś telepatycznie odebrał moje zastrzeżenia co do sklepów internetowych polskich projektantów. O ile to co dostanę będzie mi się podobało tak jak na zdjęciu, to wydam tam jeszcze trochę kasy 🙂

 • Gość: Adda, user-109-243-162-158.play-internet.pl
  Posted 4 października 2012 23:39 0Likes

  Super! Sklep działa bez zarzutu. Graficznie, jasno, przejrzyście, dobre ceny i fajne zdjęcia. Nabyłam i mam!

Leave a Reply