Moda podbija PKiN!

Prosta sprawa. Gdy pojawia się plakat Pakamery, to znak, że święta przyjdą szybciej, niż nam się wydaje. Co roku daję Wam znać o mikołajkowym kiermaszu organizowanym przez dzielną ekipę tego, można śmiało powiedzieć, pioniera sprzedaży internetowej w sektorze hand made. Imprezy odbywały się już w różnych miejscach, od starych magazynów na Annopolu poprzez labirynt 1500m2 do wynajęcia.
Tym razem rzecz wydarzy się w samym sercu miasta. Bo czy to się komuś podoba, czy nie, Pałac Kultury jest w pewnym sensie sercem Warszawy. Pisać dalej? Wystawców zgłosiło się tylu, że trzeba było wynająć większą salę. Swoje prace zaprezentuje ponad stu czterdziestu projektantów z całej Polski. Z wieloma z nich będzie można porozmawiać, gdyż przybędą na targi osobiście. Dodatkową atrakcją (przynajmniej dla mnie) jest strefa z jedzeniem. Ponieważ moda na slow food w naszym kraju kwitnie, nie dziwota, że właśnie taki typ pożywienia będziemy mogli na miejscu konsumować.
 
P.S. Podobno piosenka „Last Christmas” nie zostanie odtworzona ani razu. Więc możecie iść na zakupy świąteczne bez obaw.
 
Pakamera kiermasz mikołajki święta

4 Comments

 • zielona-karuzela
  Posted 22 listopada 2012 09:04 0Likes

  Dzięki za informację :) Mam nadzieję, żw tym roku nareszcie dotrę :)

 • elakijowska
  Posted 22 listopada 2012 09:36 0Likes

  Ostatnie zdanie przekonało mnie!Będę.

 • Gość: Metka by Traczka, aeqy154.neoplus.adsl.tpnet.pl
  Posted 22 listopada 2012 22:04 0Likes

  Metka by Traczka zaprasza na stoisko! i szykuje twórczą niespodziankę :-)

 • Gość: Ewelina, aeor127.neoplus.adsl.tpnet.pl
  Posted 25 listopada 2012 15:38 0Likes

  Nie mogę się doczekać! Świetny pomysł na szaleństwo zakupowe przed świętami i bardzo dobra miejscówka :)
  Pozdrawiam!

Leave a Reply