Harel na gwiazdkę

W tym roku zastanawiam się, jak to by było, gdyby zniknął temat świątecznych prezentów. Większość magazynów, portali i blogów świeciłaby pustkami. Jak to? Żadnych świątecznych inspiracji? Żadnych list zakupów? Leków na przedświąteczną gorączkę? Gdyby nie Showroom, nie byłoby u mnie tematu. Ale ponieważ uwielbiam u nich robić selekcje, gdy nadarza się okazja, nie mogę sobie odmówić. A więc prezenty… Jeśli już mamy się pakować w to szaleństwo, niech chociaż dotyczy polskich twórców, ok?
Poniżej kilka, za przeproszeniem, typów Harel. Resztę znajdziecie tutaj.
Choć Aga Prus do toreb ma podejście indyferentne (wiem z pierwszego źródła), ostatnio zaskoczyła wszystkich i pokazała światu dwa modele. Pierwszy (niewidoczny na zdjęciu, do znalezienia w Showroomie) stworzyła po prostu dla siebie. Gdy go u niej zobaczyłam, natychmiast wzbudził zainteresowanie. Drugi to worek z solidnymi zabezpieczeniami przeciw kieszonkowcom.

harel showroom
harel showroom (3)
Uwielbiam wyobraźnię Agaty Bieleń. Najświeższe projekty są niezwykle zimowe. To nagie gałęzie w różnych konfiguracjach. Drogi Mikołaju, poproszę cały zestaw. Dziękuję.
harel showroom (2)
Kto jeszcze nie wie, ten dowie się teraz. Po biżuterii na tysiąc sposobów przyszła pora na bluzki i bluzy. W Animal Kingdom możemy wybrać spośród dwóch modeli w dwóch kolorach (przypuszczam, że na razie w dwóch) oraz szeregu zwierząt, które zostaną nadrukowane na obiekt wedle naszego życzenia.
harel showroom (4)
Zawsze będę wspominać Cahlo jako moje wybawczynie podczas nagłego ataku zimy w październiku na Tygodniu Mody w Łodzi. Sweter kupiony w ich stoisku do dziś ratuje mi skórę. Dlatego gdybym mogła, wybrałabym jeszcze jeden. Nie tylko dla siebie, dla bliskiej osoby też. Nawet taki sam, a co!
harel showroom (5)
A gdyby Mikołaj myślał o przyszłej wiośnie, z pewnością by mi przyniósł kurtkę BLGR. Wiem, wiem, moro jest „so last season”, jeśli nie „so last year”, ale mnie to nie interesuje.
harel showroom (6)

4 Comments

 • Olga The Teacher
  Posted 17 grudnia 2013 17:34 0Likes

  Te worki Agi Prus to coś wspaniałego! Jeśli chodzi o torby to o polskich projektantach mogę się wypowiadać w samych superlatywach i wychwalać pod niebiosa! Ania Kuczyńska – rewelacja i wielkie chapeau bas (materiał i wykończenie!), Slava podobnie. A ten czarny woreczek Agi Prus to marzenie! Dzięki wielkie, sama bym nie zobaczyła!

 • VamppiV
  Posted 18 grudnia 2013 09:23 0Likes

  Worek jest okropny, ale dwie ostatnie propozycje całkiem ciekawe 🙂

 • Kelly
  Posted 18 grudnia 2013 16:17 0Likes

  Polskie prezenty – najlepiej 🙂 Bluza będzie w tym roku jednym z nich (na szczęście osoba, która ją dostanie, tego nie przeczyta! ;)) – zamówiłam trochę w ciemno i jestem zachwycona, na żywo wygląda idealnie! Jeśli ktoś się zastanawia – rozwiewam wątpliwości 😉

 • lazymonday
  Posted 18 grudnia 2013 21:18 0Likes

  Kurtka BLGR stopiła me serce, chcę ją przytulić (mimo, że niemodna, nie w trendzie i soooo last year) 🙂

Leave a Reply