Łapa Targ

Dziś nieco inaczej, ale to wyjątkowa sytuacja, gdy otrzymuje się prośbę o patronowanie takiej imprezie. Kto mnie zna prywatnie lub całkiem nieprywatnie obserwuje na Instagramie, dobrze wie, że mam psa. Albo raczej pies ma mnie. Pies rodzaju żeńskiego o imieniu Łatka zdobył moje serce ponad pięć lat temu, gdy jeszcze wyglądał jak chomik. Wpatrywałam się w jego zdjęcie i nie miałam pojęcia, jak piękne będzie życie z nim oraz jak dziwne było bez niego. Łapa Targ jest organizowany z myślą właśnie o takich osobach. Które nie wyobrażają sobie życia bez pupila, już je z nim dzielą lub mają niedługo w planach. To będzie fantastyczna okazja, by poznać całkiem sporo polskich marek, które zajmują się tworzeniem akcesoriów, gadżetów i smakołyków dla domowych zwierzaków, a także spotkać się ze specjalistami i posłuchać profesjonalistów. Czas i miejsce? Niedziela, 11 grudnia, Warszawa, Mysia 3 w godzinach 11-19. Co ważne, można przyjść z psem. Bo Mysia jest psom przyjazna, o czym już nie raz miałam okazję się przekonać.

lapa-targ-harel-2
Program targów jest niezwykle atrakcyjny. W przerwie między zakupami a testowaniem nowych zabawek będzie można posłuchać wykładów o porozumiewaniu się z psem (11.30, Magdalena Berecka – „Pies też człowiek, czyli o najczęstszych problemach w komunikacji”), o psiej motywacji (14.00, Ania Radomska – „Warsztaty psiej motywacji i wstęp do psich sportów”), o psich podróżach (16.00, Aleksandra i Michał Makulscy oraz Luśka, czyli trójka autorów świetnego bloga o podróżowaniu z psem) oraz o tym, jak reagować na przemoc wobec zwierząt (17.30, organizacja OTOZ Animals Inspektorat Warszawa). Przez cały dzień będzie też prowadzona zbiórka produktów dla czworonogów w potrzebie z ramienia Wolontariatu na Rzecz Zwierząt Dotkniętych Bezdomnością „Pies na zakręcie” (można przynieść szelki, smycze, obroże, krople na kleszcze, mokrą karmę dla szczeniąt, gryzaki, podkłady dla maluchów uczących się jeszcze czystości, karmę suchą i mokrą dla dorosłych, zabawki, koce, kołdry, starą pościel i ręczniki).
W ofercie Łapa Targu znajdą się rzeczy od następujących wystawców: Warsaw Dog, Modna Koza, Le Petit Pet, Pies na urlopie, Lilly Pet Shop, Wilk Miejski, zaCHARTowani, PawSitive Dog Design, Pawpawpaw. Naturalne gryzaki dla psów Biały Kieł, Frisbee dla psa – dogfrisbee.pl, Berry Zoo, Wild Craft.
Uwaga, wciąż jest jeszcze kilka wolnych miejsc dla chętnych marek!
P.S. Moje i Łatki zdjęcia to zachęta do udziału w konkursie „A po co ci pies?” (wszystkie jego szczegóły tutaj). Fotografował nas Paweł Kocan. To co, widzimy się na Mysiej?
lapa-targ-harel

Fot. Paweł Kocan, Łatka ma na sobie chusteczkę Le Petit Pet.

1 Comment

  • Aleksandra | makulscy.com
    Posted 4 grudnia 2016 10:40 0Likes

    Do zobaczenia! :))))

Leave a Reply