Cloudmine Tre

Lipiec. Taki moment, w którym przynajmniej pozornie nic się szczególnego u nas w modzie nie dzieje. Co miało się w tematach letnich ukazać, już się ukazało, a tematy jesienne pozostają nienaruszone, bo po co sobie psuć humory powrotem do niskich temperatur i czterech warstw ciuchów dziennie. I o tej porze od trzech lat pojawia się uroczy drobiazg, kwintesencja lata, kilka do kilkunastu elementów stworzonych przez polskie marki dla butiku Cloudmine. Po prostu odliczamy, więc tegoroczna kolekcja po „Uno” i „Due” otrzymała tytuł „Tre”.

Cloudmine Tre

W przedsięwzięcie zaangażowały się Anna Ławska Justyna Chrabelska, Natalia Siebuła, Cosima Borawska oraz marki Rilke, Makota, KOPI, Vanity Nap i Anders. Rezultat to ubrania, bielizna i biżuteria w charakterystycznym dla estetyki Cloudmine zmysłowym, delikatnym klimacie, o fasonach na ile się da uniwersalnych, utrzymanych w stonowanej kolorystyce beży, szarości, złamanych bieli i czerni. Tu brawa dla Marianny Grzywaczewskiej za wypracowanie niemożliwego: jej sklep to nie tylko towary, to konkretny styl życia, konkretna wizja. I wciąż jakość zamiast ilości. Z jednej strony to podejście z dawnych czasów, jestem przekonana, że gdyby subiekt Rzecki był kobietą, stworzyłby przestrzeń bardzo podobną. A z drugiej – wraz z rosnącą tęsknotą za minimalnym, kameralnym i oryginalnym – ta koncepcja od lat przeciera drogę nowym, niewielkim biznesom, skupiającym się na konkretnym odbiorcy. I to jest przyszłość, wróżbita Harel Wam gwarantuje.

P.S. Warszawa i okolice! Dzisiaj kolekcja ma swoją premierę w butiku Cloudmine na Paryskiej 17. Będzie tam dostępna do wyczerpania zapasów.

Tre Vanity Nap

Tre Natalia Siebula
Tre Natalia Siebula
Tre C by Cosima Borawska
Tre Makota
Tre Justyna Chrabelska
Tre Natalia Siebula

Fot. Gosia Turczyńska
Modelka: Zuza / Model Plus
Makijaż: Magdalena Vinia Winska
Włosy: Kamil Pecka / Jaga Hupało Born to Create
Produkcja: Olga Olak, Ewa Popowska
Dodatki: Volupte

2 Comments

  • Wera
    Posted 21 lipca 2017 11:31 0Likes

    Bardzo mi się podobają. Są takie miękkie, przyjazne.

  • Domi
    Posted 21 lipca 2017 22:01 0Likes

    z przyjemnoscia zawsze wchodzę na cloudmine i już obejrzałam tą nową kolekcję. „Gołebia’ sukienka od Chrabelskiej zachwyca, razem z tym woreczkiem. Może w końcu się na cos skusze, choc przyznaję troche odstraszają mnie w większości jednak pudełkowo-workowate kroje, na niskich osobach średnio to wygląda. Ale pewnie trzeba by mierzyc, szkoda ze ma tak daleko do W-wy!

Leave a Reply