styl the o.c.

TVN 7 sprawiła mi ogromną przyjemność, powtarzając serial „The O.C.”. Nie chodzi o fabułę, która swoją drogą jest wciągająca jak na serial przystało, chodzi o styl, modę, o ten „fashion show” w każdym odcinku, codziennie nowe inspiracje. Na razie sezon pierwszy, nie tak powalający modowo jak drugi (zwłaszcza od połowy) i trzeci (w całości), ale i tak miło się ogląda. Styl bohaterów ewoluuje, podąża za trendami, zresztą trudno się dziwić, styliści serialu czerpali na bieżąco z najnowszych kolekcji topowych projektantów. Na zachętę kilka zdjęć. Emisja w TVN 7 od poniedziałku do piątku o 19.

Sezon pierwszy:

Sezon drugi:

Sezon trzeci:

Sezon czwarty:

3 Comments

 • poshash
  Posted 2 lipca 2007 19:03 0Likes

  Też lubie oglądać ten serial, nawet bardzo:)z podobnych względów. fajny blog;)

 • jgn
  Posted 5 lipca 2007 12:57 0Likes

  Mnie jakoś to nie przekonuje. oprócz trzeciego zdjęcia z trzeciego sezonu to wszystko sprawia takie przykurzone, czasem wręcz lekko tandetne wrażenie (np. zdjęcie drugie z drugiego sezonu = lekki koszmar)

 • harel
  Posted 5 lipca 2007 15:28 0Likes

  Spojrzałam na to zdjęcie obiektywnie i… rzeczywiście, coś w tym jest. No tak, nie na darmo ten serial określany jest „SATC dla nastolatków”. W SATC też pojawiały się koszmarki, ale zawsze z dobrą metką :-).

Leave a Reply