Sylwester (1)

Dziś kilka inspiracji sylwestrowych. Jak zwykle trudno stworzyć idealny poradnik sylwestrowy, wybór stroju zależy od rodzaju imprezy, na jaką się wybieramy. Przedstawiam rzeczy najbardziej uniwersalne. Istotny jest prawie całkowity brak dodatków. W tym sezonie sukienki są ozdobą samą w sobie, jedyne czego do nich potrzebujemy to buty.

Sukienka obszyta cekinami: Promod; botki: H&M; czerwona sukienka: Mango; buty: Aldo.

Srebrna sukienka: H&M; buty: Buffalo; czarna sukienka: H&M; kozaki: Bronx. Zdjęcia z jesiennych pokazów Chloe i Colette Dinnigan.

4 Comments

 • szaroburokolorowe
  Posted 7 grudnia 2007 12:44 0Likes

  Nie podoba mi się tylko czerwona sukienka,a reszta hm,niezła.Najbardziej w moim guście pierwsza (Sukienka obszyta cekinami: Promod) i trzecia (Srebrna sukienka: H&M),ale ta czarna też całkiem ciekawie wygląda w zestawieniu z tymi butami.

 • ryfka81
  Posted 7 grudnia 2007 18:38 0Likes

  Czarna jest świetna! Szkoda, że jeszcze nie wiem, gdzie spędzę Sylwestra 🙂
  W tym sezonie oszczędzamy na dodatkach? No ładnie, będę „trędi”, bo obwieszać się nigdy nie lubiłam. Więcej niż jedna sztuka biżuterii (ok, z wyjątkiem kolczyków) to już dla mnie przesada 🙂

 • ogia
  Posted 7 grudnia 2007 20:56 0Likes

  najbardziej podobaja mi sie te szare 🙂

 • lococouture
  Posted 8 grudnia 2007 03:22 0Likes

  Prosta sukienka obszyta cekinami ( w H&M jest taka srebrna – cudo!) + kolorowe rajstopy to jest to + plastikowa bransoletka, może dwie. To jest to 🙂

Leave a Reply