Tendencje wiosna/lato 2008 (2)

Oczom nie wierzę i cieszę się bardzo. Oto nadchodzi moda na pumpy, które jak stałym Czytelnikom bloga wiadomo, uwielbiam i na które choruję nie od dziś (a jedne nawet już mam, co nie powstrzyma mnie przed dalszym polowaniem). Szczerze mówiąc byłam w szoku, ile się tego pojawiło na pokazach wiosennych. Kiedy przeszukiwałam jesienne, aby pokazać obiekt mojej obsesji, znalazłam zaledwie garść czegoś mniej lub bardziej do niego nawiązującego. A teraz proszę bardzo, do wyboru, do koloru. Pumpy sprawdzają się w roli zwykłych spodni, czyniąc ubiór bardzo oryginalnym (o ile cała ulica się w nich nie pokaże). Fantastycznie wyglądają z elegancką koszulą i marynarką. To już będzie brzmiało jak snobizm, bo ile razy można powtarzać, że widziało się coś we Francji, ale… we Francji właśnie widziałam kobietę, która takie pumpy nosiła jako część garnituru i wyglądała niezwykle szykownie. Wiadomo, Hermes Birkin na pewno bardzo w tym pomaga, ale mimo wszystko wierzę, że obejdzie się i bez tego dodatku. W przyszłym sezonie będzie to mój znak rozpoznawczy, więc jeśli ktoś będzie chciał mnie zdemaskować, wystarczy udać się do któregoś raju dla zakupoholików i wypatrywać kobiety w pumpach z błędnym wzrokiem wśród wieszaków :-).

6 Comments

 • yashczoorka
  Posted 27 grudnia 2007 09:36 0Likes

  nie przepadam za tego typu spodniami bo strasznie deformuja kobieca figure a ja uwielbiam wciecie w talii ach:)

 • ryfka81
  Posted 27 grudnia 2007 11:01 0Likes

  To świetna wiadomość! Muszę się zaopatrzyć w takie lekko za kolano. A że wszyscy będą w pumpach chodzić jakoś się nie martwię. Już wszyscy mieli chodzić w wiązanych, babciowatych trzewikach :)

 • szaroburokolorowe
  Posted 27 grudnia 2007 17:10 0Likes

  yashczoorka czemu deformują? Przecież pumpy ozdabiają partie ciała poniżej pasa:) a na górę możemy ubrać jakąś obcisłą bluzke lub pójść na całość i wyjść tylko w staniku jeśli chcemy tak bardzo wyeksponować naszą talie ;] A tak na serio to można przecież jeśli jest się posiadaczką nienagannej figury ubrać tak wszędobylskie w sezonie wiosna/lato 2008 przeźroczyste bluzki które raczej kobiecego ciała nie zdeformują,a wręcz podkreślą wszelkie atuty (nie mówiąc o tym,że wady również będą nieznośnie widoczne dlatego podobnie jak Harel i pewnie wiele innych pań,boje się co to będzie gdy ten trend zobaczą panie,które hamulców nie mają i nie przejmują się zbędnymi kilogramami,a zapewniam,że takich nie brakuje.Cóż to będzie za widok! :))

 • anio_i_takie_tam
  Posted 27 grudnia 2007 21:39 0Likes

  Bardzo mi się podobają ale… sama nie wiem.

 • yashczoorka
  Posted 28 grudnia 2007 10:14 0Likes

  mówimy o pumpach wiec o dole gora u Vivienne Westwood jest dosc odwazna nigdy nawet na plazy bym sie na nia nie odwazyla!

 • ciak1
  Posted 1 stycznia 2008 17:56 0Likes

  Harel, podzielam Twoją miłość, więc tą kobietą w pumpach obsesyjnie poszukującą kolejnej pary mogę być też ja ;)

Leave a Reply