Białe rajstopy

Czy zimą tylko śnieg powinien być biały? Czy to się w ogóle da nosić? Odpowiedzi na te pytania, a także dowody na zmowę projektantów w sprawie białych rajstop przedstawiam tutaj. I tak to będzie wyglądać, drodzy Czytelnicy, coraz częściej teksty wychodzą poza blog, z czego ja się cieszę, a Wam daję linki w ramach rekompensaty za moją nieporównywalną z dawnymi czasami frekwencję na blogu.

6 Comments

 • vilette
  Posted 20 listopada 2008 14:11 0Likes

  Zdecydowanie wolałam czytać na blogu. Fajnie, że się udzielasz poza, ale jak to ma być? Mamy komentować twoje artykuły z innych stron w komentarzach na bloxie? Nie, dziękuję.

 • harel
  Posted 20 listopada 2008 15:23 0Likes

  Te linki to raczej drogowskazy dla Czytelników, którym brakuje moich tekstów ilustrowanych zdjęciami z wybiegów. Nie jest to możliwe na blogu, więc odsyłam tam, gdzie można je obejrzeć :-). Zresztą głównie na prośbę samych Czytelników. A co do komentarzy, każdy komentuje tam, gdzie ma ochotę (jeśli w ogóle ma ochotę robić to gdziekolwiek ;-)). Pozdrawiam! 🙂

 • mademoiselle.elisabeth
  Posted 20 listopada 2008 17:25 0Likes

  ja mam bardzo jasne kremowe i je uwielbiam 🙂

 • e.milia
  Posted 21 listopada 2008 08:14 0Likes

  A ja gratuluję wyjścia tekstów spoza blog!
  Też mam jasne kremowe rajstopy, fajne są. Tylko ostatnio za zimno mi na jakiekolwiek spódniczki i nawet najgrubsze rajstopy, niestety.

 • ryfka81
  Posted 21 listopada 2008 19:35 0Likes

  Jako Twoja fanka bardzo się cieszę, że doceniły Cię portale modowe, ale muszę przyznać, że lepiej mi się Ciebie czytało na blogu. Artykuły na Luli czy Groszkach są „poszatkowane” przez dużo dużych zdjęć i przez to ciągną się jak wąż boa. Trudno ogarnąć całość, trzeba jeździć suwakiem w dół i przez to ciężko się skupić na tekście i nie stracić wątku. Wiem, że to tak specjalnie, bo podobno większość ludzi dostaje wysypki na widok dłuższych partii tekstu i trzeba im go optycznie dzielić na bardziej strawialne kawałki, ale trochę szkoda… Z rozrzewnieniem wspominam ten Twój idealny porządek: najpierw tekst, a potem zgrabny kolaż z kilku zdjęć…

 • czula-halina
  Posted 21 listopada 2008 21:34 0Likes

  To białe rajstopy spowodowały ,że zwrócił na mnie uwagę mój MĄŻ!

Leave a Reply