Jesienią ubierz laptop

Laptopom też się należy, a co! Nawet jeśli same w sobie są niemodne (czyli wielkie, ciężkie i bez jabłka ;)), zasługują na ubranko zgodne z najświeższymi trendami. Szyte, a jakże, na miarę. Poniżej egzemplarze, które po cichu nazywam „Louis Vuitton”. Dlaczego? Większość z Was na pewno od razu skojarzy jedno z drugim. A dla tych, którzy nie czytują pism o modzie, kolaż poniżej, wyjaśniający chyba wszystko co trzeba (a dla tych, którym i on nic nie wyjaśnia, link do kolekcji.
W takim pokrowcu laptop może powędrować wprost do damskiej torebki (w przypadku mojego komputera jest to gigantyczna damska torebka :)). Między warstwą zewnętrzną a podszewką znajduje się miękka wyściółka, chroniąca przed obijaniem.
Teraz najważniejsze: kto i gdzie. Pokrowce wykonuje znana nam dobrze Metka by Traczka. W sprzedaży są dostępne gotowe sztuki, ale Traczka szyje także na zamówienie. Ja już mam swój egzemplarz. Z wierzchu wełniany (garniturowy w prążki), a w środku w kropeczki z kieszonką na usb. Sprawdziłam, polecam :).

4 Comments

 • zielona-karuzela
  Posted 3 października 2010 11:31 0Likes

  Świetne 🙂 I zacznij tu człowieku oszczędzać jak ze wszystkich stron takie pokusy 😉 Cóż począć musze mieć . Będę sobie tłumaczyć że przecież bezpieczeństwo mojego laptopa jest warte każdej ceny a że przy okazji cieszy oczy to dodatkowy bonus 🙂

 • Gość: Civetta www.civettainstyle.blogspot.com, drh29.neoplus.adsl.tpnet.pl
  Posted 3 października 2010 14:06 0Likes

  Cudne są te pokrowce! Tylko, że najpierw chyba wolałabym sobie sprawić nowego laptopa 😉 Ale zgadzam się z Zieloną-Karuzelą, projektanci zasypują nas całą masą pięknych rzeczy, a my zwykli ludzie jesteśmy zbyt podatni na pokusy! Ehhh, ale cóż, raz się żyje!
  Dowiedziałam się o twoim blogu z Elle i od tego czasu jest on w moich ulubionych. To taki internetowy magazyn o modzie, najlepsza wersja blogowa, jaką dotąd widziałam w sieci. Gratulację!
  Zapraszam do mnie: http://www.civettainstyle.blogspot.com

 • novamoda
  Posted 3 października 2010 15:40 0Likes

  myśle ze taką wisienką na torcie jest podszewka w tej torbie chyba caly urok w tym jak cudowna i zaskakujaca jest wlasnie podszewka 🙂

 • Ilona
  Posted 25 sierpnia 2020 14:21 0Likes

  Bardzo stylowe te etui na laptopa, jednak obawiam się że moich rozmiarów laptop by się nie zmieścił. Kupiłam tanio standardową torbę na lapka https://at-outlet.pl/torby-na-laptopy/torba-na-laptopa-15-6-ugo-bs100-black

Leave a Reply